אודותנו

משנים את הדרך בה ישראלים תורמים

"ישראל תורמת" הוא אתר התרומות של ישראל. כאן תוכלו לתרום אונליין לכל אחד מ-30,000 העמותות בישראל. מאז 2009, עזרנו ללמעלה מ-300,000 תורמים לתמוך במעל 1,400 ארגונים ועמותות שונים. בפועל, כוננו מהפכה בדרך בה ישראלים תורמים ותומכים בחברה האזרחית שלהם.

מי אנחנו

"ישראל תורמת" נוסדה על-ידי יונתן בן-דור ויוסף גיטלר, אשר קודם לכן הקימו את ארגון לקט ישראל (משולחן לשולחן), אחת מן העמותות המובילות בישראל. אתר "ישראל תורמת" הושק בנובמבר 2009 וכעת מהווה את האתר התרומות המוביל בישראל, עם למעלה מ-1,400 ארגונים ואלפי גולשים הנכנסים אליו מדי יום. מטרות האתר כפי שהוגדרו על-ידי מייסדיו הן לגשר בין הישראלים לבין הארגונים החברתיים הפועלים בחברתנו, ולסייע לעמותות להשתמש באינטרנט ככלי לגיוס תמיכה בפעילותיהם.

הצוות שלנו

  • יונתן בן דור מייסד ומנכ"ל

    יונתן נולד במונטריאול, קנדה, ועלה לישראל ב-2003. הוא בוגר החוג למדעי-המדינה של אוניברסיטת מק'גיל וביה"ס למשפטים של האוניברסיטה העברית. לאחר שחרורו מצה"ל ב-2004, הוא הצטרף ליוסף גיטלר בעמותת "משולחן לשולחן" ועבד שם כ-4 שנים. ליונתן נסיון של למעלה מעשור בתחום הארגונים ללא מטרות רווח ונבחר על-ידי עיתון הדה-מרקר לאחד מארבעים הצעירים המבטיחים ביותר בישראל. כיום הוא מתגורר בתל-אביב.

  • רונן מנדל מנהל טכנולוגיות

    רונן הוא בעל ניסיון של למעלה מ-17 שנים במערכות מחשב. את תחילת דרכו עשה עוד בגיל 18 כמומחה מחשבים בצה"ל. רונן התנדב ב-משולחן לשולחן ושם פגש את יונתן- מאז, השניים עבדו יחדיו על פרויקטים חברתיים רבים. רונן מתגורר בכפר-סבא עם אשתו טל ושלושה ילדים.

  • יוסף גיטלר מייסד

    יוסף גיטלר, המייסד השותף של ישראל תורמת, הוא בוגר אוניברסיטת ישיבה וביה"ס למשפטים של אוניברסיטת פורדהם. לאחר שעלה לארץ בשנת 2000, עבד במשך 3 שנים כמנהל מכירות ופיתוח בחברת תוכנה משפחתית. הוא ייסד את משולחן לשולחן ב-2003 לאחר ששם לב לבזבוז המזון החמור בישראל תוך כדי עלייה במימדי העוני. חזונו ואיתנותו של יוסף הובילו את הארגון ממיזם קטן של איש אחד לארגון הצלת המזון הגדול ביותר בישראל.

עלון חדשות

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו והתעדכנו על סיפורים של עשייה חברתית!


דואל

צרו קשר עם ישראל תורמת

כתובת: העליה 19, משרד 10, תל אביב
דוא"ל: צור קשר
צ'ט חי: לחצו כאן