טנא בריאות (ע"ר)
580468643 | העמותה פועלת ב: בכל רחבי ישראל
מניעה, חינוך לבריאות ומידע ארגוני שינוי חברתי
 
   
   
 
היסטוריה ורקע
טנא בריאות הוקמה בשנת 1999 ע"י ד"ר ענת יפה, ופעלה בתחילה מתוך היחידה לאנדוקרינולוגיה במרכז הרפואי "הלל יפה". בראשיתה התמקדה התוכנית בהסברה ובהעלאת מודעות למחלת הסוכרת באזור המרכז הרפואי "הלל יפה". בהמשך, לאור בקשות שהגיעו מרחבי הארץ, הורחבה הפעילות לכל מדינת ישראל, ומגוון נושאים התווספו, בכללם: תזונה, פעילות גופנית, מניעת השמנה ובריאות השן. כמו כן, גובשו שותפויות וקשרים עם קופות החולים וארגונים הפועלים לקידום רווחת יוצאי אתיופיה.
משנת 2007הפכה "טנא בריאות" לעמותה עצמאית אשר משרתת את כלל הקהילה האתיופית ברחבי הארץ ופעילותה נתמכת וממומנת על ידי קרנות, גופים עסקיים וממשלת ישראל. על שותפינו נמנים המשרד לקליטת העלייה ומוקדי הקליטה העירוניים, משרד הבריאות,שירותי בריאות כללית, נציגות הארגונים של קהילת יוצאי אתיופיה והקרן לידידות.
 
 
 
הוועד המנהל
יו"ר הוועד:
חברי ועד אחרים
 
 
 
הנהלה ועובדים
יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
מנכ"ל העמותה הינו/ה
בעמותתנו, החלטות בדרך כלל מתקבלות ע"י .
 
 
 
חברות בעמותה
לעמותה שלנו יש 0 חברים רשומים.
חברות בעמותה אינה פתוחה לציבור הרחב.
 
 
 
 
סך קטעי וידאו
 
 
 
איך תוכלו לתרום
מטבע
סכום
או הוסיפו לעגלת התרומות
סטטוס זיכוי במס
תרומות בשקלים ניתנות לזיכוי במס (ס' 46)
בין תורמינו:
לפדות שובר תרומה
שלחו כרטיסי ברכה
להתרים
ניתן גם ליצור קמפיין גיוס תרומות למען ארגון זה
לחצו כאן .
דירוג שקיפות
(48%)
x
כיצד לפדות שובר תרומה
על מנת לפדות שובר תרומה, יש להכניס סכום לתרומה ואז ללחוץ על " או הוסיפו לעגלת התרומות". התרומה תיווסף לעגלת התרומות, שם תוכלו להכניס את הקוד המספרי שבגב השובר.
רכשו שובר תרומה
מחפשים מתנה ייחודית ללקוח, לעובד, או לחבר? רכשו את שובר התרומה של ישראל תורמת - שובר שניתן לפדות כתרומה לכל עמותה בישראל.
לחצו לפרטים נוספים
x
שלחו כרטיסי ברכה
אם תרומתך מוקדשת לזכר או לכבוד אדם אחר, נשמח לשלוח מכתב הוקרה לנמען באמצעות כרטיס ברכה אלקטרוני (ecard). תמלאו את פרטיהם של הנמען ושל הזוכה בכבוד בעמוד התשלום.