המרכז לזכרו של מייקל לוין לסיוע לחיילים בודדים (ע"ר)

 
המרכז לזכרו של מייקל לוין לסיוע לחיילים בודדים (ע"ר)
580520104 | העמותה פועלת ב: תל אביב-יפו ירושלים חיפה
שירותי רווחה לעולים שירותי רווחה לשוטרים, חיילים, וסוהרים
 
   
   
 
אנו עמותה חדשה של חיילים בודדים לשעבר שעוזרים לאלה של היום. יש לנו מגוון שירותים שאנו מספקים לפני, בזמן, ואחרי השירות הצבאי שלהם
 
המרכז ע”ש מייקל לוין הינו מרכז תמיכה לחיילים בודדים המשרתים בצה”ל. כיום יש כ-5,100 חיילים בודדים המשרתים במערכים השונים של צה”ל. הנערים והנערות האמיצים הללו משרתים בצה”ל בעוד משפחותיהם נשארות בארצות המוצא שלהם. בלי שום תמיכה משפחתית, החופשה בסוף השבוע יכולה להפוך למאורע הגורם קושי ובדידות רבה. גם לאחר השחרור מהצבא עומד בפני העולים אתגר לא קל של היטמעות בחברה הישראלית ובחיי האזרחות. המרכז ע”ש מייקל לוין תומך ועוזר לצעירים האידיאליסטים האלו בכל תהליך המיזוג שלהם בחברה, ממספר חודשים לפני תאריך הגיוס ,במהלך שנות שרותם הצבאי ואף לאחר מכן בתקופת השחרור. המטרה היא לוודא כי לעולים מגיע מידע שימושי והכרחי על מנת להצליח בצבא, במציאת דירה,בחופשות סוף השבוע, בכתיבת קורות חיים, בהגשת בקשות למלגות ללימודים ובמציאת עבודה
 
 
  פרטי קשר
אגריפס 42,
ירושלים, 94301
Tel: 02-5022211
Fax: 02-
www.lonesoldiercenter.com

איש קשר: יהושע פלסטר
 
 
  תחומי פעילות  
 
  אוכלוסיות שאנו משרתים  
 
  עדכונים האחרונים
 
 
   
 
  אזורי פעילות (בירוק)  
 
 
איך תוכלו לתרום
מטבע
סכום
או הוסיפו לעגלת התרומות
סטטוס זיכוי במס
תרומות בשקלים ניתנות לזיכוי במס (ס' 46)
בין תורמינו:

Shani

מעיין ואיתן

Relex Process

Susan
לפדות שובר תרומה
שלחו כרטיסי ברכה
להתרים
ניתן גם ליצור קמפיין גיוס תרומות למען ארגון זה
לחצו כאן .
דירוג שקיפות
(90%)
x
כיצד לפדות שובר תרומה
על מנת לפדות שובר תרומה, יש להכניס סכום לתרומה ואז ללחוץ על " או הוסיפו לעגלת התרומות". התרומה תיווסף לעגלת התרומות, שם תוכלו להכניס את הקוד המספרי שבגב השובר.
רכשו שובר תרומה
מחפשים מתנה ייחודית ללקוח, לעובד, או לחבר? רכשו את שובר התרומה של ישראל תורמת - שובר שניתן לפדות כתרומה לכל עמותה בישראל.
לחצו לפרטים נוספים
x
שלחו כרטיסי ברכה
אם תרומתך מוקדשת לזכר או לכבוד אדם אחר, נשמח לשלוח מכתב הוקרה לנמען באמצעות כרטיס ברכה אלקטרוני (ecard). תמלאו את פרטיהם של הנמען ושל הזוכה בכבוד בעמוד התשלום.