ערכים בספורט
מספר: 580533735    קטגוריה:
"ערכים בספורט" מקדמת פעילות ספורטיבית כתשתית לפיתוח ערכי וחינוכי, מתוך אמונה שלצד הנצחון, ישנה דרך החשובה לא פחות.
אנו פועלים לבניית אישיות ערכית בקרב ילדים ונוער שפועלים במסגרות ספורט קיימות, מחזקים את דמות המאמן כמחנך ומקדמים מעורבות הורית חיובית.
"ערכים בספורט" פועלת ליצירת מעגל השפעה ערכי החל מאגודות הספורט, דרך המאמנים והשחקנים ועד להורי השחקנים אשר יחולל שינוי לטובה בחברה הישראלית בכללותה ובאווירה הספורטיבית בפרט. הנחת היסוד בבסיס פעילותה של העמותה היא ההשפעה הגדולה שיש למסגרת הספורט בעיצוב אישיותם של ילדים ובני נוער.
העמותה מפעילה מגוון תוכניות בהן "דרך הערך", "משחקות עם ערכים", פרויקט מנהיגות בשיתוף עם "אתנה", "המאמן כמחנך" ועוד. כמו כן, מציעה העמותה להנהלת האגודה כלי מדידה ייחודי אשר מאפשר למדוד את הרמה הערכית-חינוכית באגודת הספורט.
בזכות העשייה החינוכית שמובילה העמותה, נבחרה "ערכים בספורט" להוביל את פרויקט "מגן הכבוד" מטעם בית הנשיא לקידום חברה משותפת.
בין השותפים שלנו – בית הנשיא, החברה למתנ"סים, משרד התרבות והספורט, משרד החינוך, הטוטו, וינר, הקרן לידידות, איגוד הכדורסל,התאחדות הכדורגל, אתנה, מכון וינגייט, קרן תמורה, אלטשולר שחם ועוד.
דרוג שקיפות
(85%)


  תחומי פעילות
 • חינוך
 • גישור פערים חברתיים
 • דו-קיום
 • ידידות בין עמים
 • מרכז קהילתי
 • ספורט
 • פלורליזם
 • פעילות חברתית
 • תנועת נוער

עמותת "ערכים בספורט" הנה פרי חזונו של ד"ר לורנס רובין, עולה מאמריקה, שהבחין כי ילדיו הפעילים במסגרות הספורט אינם זוכים לפיתוח ערכי-חינוכי אלא חשופים לאלימות במגרשי הספורט. חזונו של ד"ר רובין היה לחזק את דמותם של מאמני הספורט כמחנכים. הפיילוט שהחל בשנת 2009 באגודה אחת, הפך עד מהרה למודל לחיקוי לאגודות נוספות וכך, בשנת 2011 הוקמה "ערכים בספורט" כעמותה אשר החלה את פעילותה ב-5 אגודות ספורט מובילות. כיום, בשנת 2017 מפעילה העמותה למעלה מ- 50 מרכזי פעילות ברחבי הארץ אשר משפיעים על למעלה מ- 15,000 ילדים ובני נוער, מאמנים והורים. בין מסגרות הספורט השותפות לעשייה בעבר ובהווה – מכבי תל-אביב, הפועל באר שבע, מ.ס אשדוד, בית"ר ירושלים, בני סחנין, רמלה, נבחרת הטרום קדטים בכדורסל, מכבי חיפה, בית"ר כפר סבא, הפועל רעננה ועוד.

הנהלה ראשית: אסף ברנע,ד"ר לורנס רובין,קלמן שחם,אריה אלטר,יצ'קו שדר,זיו נבו
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאשחר רובינשטיין
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: סעדיה גאון 26,
טל: 086843999
אתר: www.valuesports.org