שוברי תרומה

מתנה מעולה לחברים, עובדים ולקוחות: שוברי תרומה - החלופה החברתית לשוברי קנייה תרומה

GiftCard

מחפשים מתנה ייחודית ללקוח, לעובד, או לחבר? רכשו את שובר התרומה של ישראל תורמת - שובר שניתן לפדות כתרומה לכל עמותה בישראל.

איך זה עובד?

קונים שובר תרומה מודפס או אינטרנטי (הגרסה האינטרנטית נשלחת באופן אוטומטי ומיידי לנמען). מקבל השובר נכנס באתר IsraelToremet.org, ומחפש את העמותה שאליה הוא רוצה לתרום את שווי השובר. מתחת לכפתור התרומה יש מקום בו כתוב "פדו שובר תרומה", לחצו עליו זה יתן לכם מקום בו תצטרכו למלא את סכום השובר, ואז תועברו לדף בו תמלאו את פרטי השובר. זהו - התרומה תועבר ישירות לעמותה שבחרתם! העמותה מקבלת את פרטי פודה השובר, ויצור איתו קשר על מנת להודות לו על התרומה (שאתם איפשרתם)!

איך פודים שובר תרומה?

1 בוחרים כל עמותה בישראל
2 מדף הפרופיל של העמותה, יש להכניס סכום לתרומה ואז ללחוץ על "הוסיפו לעגלת התרומות". התרומה תיווסף לעגלת התרומות, שם תוכלו להכניס את הקוד המספרי שבגב השובר.

ניתן לקנות שוברים מודפסים או שוברים אלקטרוניים

שוברים מודפסים
ניתן לרכוש שוברים בשווי 20₪, 50₪, 100₪, 180₪, ו-360₪ (וגם בדולר ארה"ב). החיוב ייעשה במעמד הקנייה, ותונפק לכם קבלת תרומה על שווי הרכישה. השוברים יישלחו אליכם בדואר רשום תוך 3 ימי עסקים. על מנת לקנות שוברים מודפסים, צרו איתנו קשר.

שוברים אינטרנטיים

ניתן לקנות שוברי תרומה אינטרנטיים עכשיו, באמצעות כרטיס אשראי או פייפאל. השובר יישלח באופן מיידי ואוטומטי לכל נמען שתבחרו. על מנת לצפות בשובר תרומה אינטרנטי, לחצו כאן.

על מנת לקנות שובר אינטרנטי, לחצו כאן. אתם תבחרו את מספר השוברים שתרצו לקנות, ואת הסכום, שם הנמען ואת כתובת הדוא"ל שלו. ניתן גם להוסיף הודעה אישית לשובר. ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי או פייפאל בטופס המאובטח שלנו. באישור העסקה, תקבלו את אישור הרכישה באופן מיידי, ושובר התרומה יישלח באופן מיידי לנמען בדוא"ל.


כמה זה עולה?

משלמים על הערך הנומינלי של השובר (הקנייה נחשבת כתרומה והיא פטורה ממע"מ). אתם תקבלו קבלת תרומה על גובה השובר (שלא ניתן לזיכוי ע"פ סעיף 46 לפקודה).
אם אתם רוצים לקנות כמות גדולה של שוברי תרומה, ניתן לשלם 15% משווי השוברים ואז להוסיף על השוברים שנפדו בפועל. לדוגמא, אם רכשתם 100,000₪ בשוברים והעובדים פדו רק מחצית מהשוברים, התשלום שלכם הוא 15% מגובה הקנייה (15,000₪) פלוס 50,000₪ (השוברים שנפדו). בפועל אפשר לחסוך כ-35% בהשוואה לשובר מתנה רגיל.
על כל קנייה מעל 15,000 ש"ח, תוכלו לעצב את השובר במיתוג החברה שלכם (נמסור לכם קודים, שתוכלו להדפיס על השובר)

כמה סיבות מעולות לבעלי עסק לרכוש שוברי תרומה

שובר התרומה הוא כלי מוכח שמחזק את הרגשות החיובים של הצרכן כלפי המותג, ונאמנות העובדים כלפי החברה. בין החברות המובילות Bank of America, Cisco, ו-Yahoo חילקו שוברי תרומה לעובדיהם וללקוחותיהם. עיתון Wall Street Journal כותב: הפצת שוברי תרומה היא דרך מוכחת עבור חברות כדי ליצור נאמנות לקוחות: 75% מלקוחות Crate and Barrel שקיבלו את שובר התרומה ראו את החברה כ-"חברתית" ואמרו שהדעה שלהם על החברה השתפרה כתוצאה מקבלת שובר התרומה. אמרה לקוחה אחת: "הם הפכו אותי ללקוחה נאמנה. חברות אחרות עושות דברים חברתיים למען הקהילה אבל זאת הפעם הראשונה שחברה נתנה לי את היכולת לתמוך במטרות החשובות לי".

עלון חדשות

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו והתעדכנו על סיפורים של עשייה חברתית!


דואל

צרו קשר עם ישראל תורמת

כתובת: העליה 19, משרד 10, תל אביב
דוא"ל: צור קשר
צ'ט חי: לחצו כאן