חיבורים וקשרים (ע"ר)
מספר: 580124113    קטגוריה:
לקדם התמודדות, חוסן ואיזון באמצעות התערבות טיפולית ייחודית של תנועה וקשב. לתת לקהילות שחוו טראומה או לחץ מצטבר ואינן מטופלות דיין, דרך לעזרה עצמית בכלים גוף-נפשיים שמסייעים להתמודדות לאורך החיים.
חיבורים וקשרים מכשירה כיצד להתמודד במצבי חירום, בטראומה ומצבי לחץ, מכשירה אנשי מקצוע המטפלים באוכלוסיות שחוו טראומה, מבצע מחקרים המוצגים בכנסים ומפורסמים בפרסום אקדמי מקצועי.

חיבורים וקשרים נוסדה ב1981 לזהות צרכים טיפוליים שלא קבלו מענה בשדה של רווחה ובריאות הנפש. יהודית שפנגלט וד"ר מירב טל מרגלית שתי מטפלות המתמחות בטיפול בטראומה הרחיבו את המיקוד לעזור למטפלי בריאות הנפשת וגם לענות על הצרכים של ילדים ומבוגרים שחוו טראומה על ידי שימוש בפסיכותרפיה ממוקדת גוף נפש.
דרוג שקיפות
(92%)


    תחומי פעילות
  • בריאות
  • חינוך
  • מחקר
  • רווחה
  • רפואה

מאז 1981 העמותה שלנו צמחה וגדלה והיום ממשיכה לפתח כלים לשימוש עצמי וסדנאות בשביל אוכלוסיות שחוו טראומות ובשביל אנשי המקצוע המשרתים אותם. הצלחתן של הסדנאות נעשתה מובהקת בקרב ילדים בסיכון, רגועים ועם יותר חוסן להתמודד עם זמני דחק;נשים החיות באזורי מלחמה ומשתמשות בכלים בעצמם ועבור משפחותיהן והקהילות שלהן, ועם מטפלי בריאות הנפש להפחית את הטראומה משנית שלהם להשתמש בכלים לטובת האנשים שהן עובדות אתם. הצוות לנו מורכב מתחומים של בריאות הפגש וחינוך. הם מקבלים את התמיכה של מתנדבים המגיעים מכל תחמי החיים ומקומות בעולם.

הנהלה ראשית: ריסה סילברמן,מנהלות בשיתוף: ,יהודית שפנגלט,ד"ר מירב טל-מרגלית
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-20 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: יפה נוף 20, אשקלון
טל: 972-8-6236559
אתר: www.traumafree.org