קשר-הבית של המשפחות המיוחדות (ע"ר)
מספר: 580235125    קטגוריה:
ארגון קשר שם לו למטרה לפעול למען חברה המבטיחה כי למשפחות להן ילדים עם צרכים מיוחדים יינתנו התנאים הדרושים בכדי לגדל את ילדם בכבוד ובזכות, מתוך מקום של עוצמה ומעורבות, שתספק לילדים את ההזדמנות לחיים מלאים בכל התחומים: חינוך, בראות, תעסוקה וחברה.

קשר הוא ארגון לשינוי חברתי ששם לו למטרה להביא לחיזוק מעמדם של ההורים והמשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, לקדם זכויות ומיצוין ולפתח שירותים שיביאו להעצמתם. לשם כך, מפעיל הארגון מגוון שירותים למשפחות ובכללן מרכז מידע, הכוונה, ייעוץ וסנגור. הארגון מפעיל גם פרויקטים חברתיים להעצמת הורים ומשפחות מיוחדות כגון: חממת יזמות להורים מיוחדים, קבוצות מנהיגות של הורים בפריפריה ובמגזר הערבי, מרכזים למשפחה בהובלת הורים מיוחדים. הארגון יזם קמפיין מודעות למשפחות המיוחדות ביום המשפחה, והכשיר הורים לליווי הורים צעירים ועוד. עשייה רחבה זו הפכה את קשר לארגון מוביל להורים ולמשפחות מיוחדות מכל סוגי הלקויות וחתכי האוכלוסייה, מתוך תפיסה של "בית" וקהילה.
דרוג שקיפות
(81%)


    תחומי פעילות
  • קליטת עליה
  • רווחה
  • בריאות
  • גישור פערים חברתיים
  • פעילות חברתית

המרכז נוסד בשנת 1989 כפרוייקט של המועצה הירושלמית לילדים ונוער, בעקבות סקר צרכים של משפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. בסקר נמצא כי המשפחות מתקשות להתעדכן במידע הרב לגבי הזכויות וכלל השירותים שבתחום ולעיתים קרובות מצב זה יוצר בלבול וקושי להתמצא בשירותים ולהשתמש בהם בצורה יעילה. בעקבות הצלחת הפרוייקט, החל בשנת 1993 ''קשר'' התמסד כעמותה ארצית המפתחת סניפים ברחבי הארץ. החל מ-1999 מופעל בשיתוף עם בית איזי שפירא. ב''קשר'' צוות מקצועי אשר נותן תשובות לשאלות הרבות שמתעוררות ומסייע להורים להתארגן ולמצוא מענים מתאימים.

הנהלה ראשית: שירה רודרמן,אילנה בלבן,יוסי בן שלום,משה גבאי,אורי גור אריה,בני דה-קלו,אלי מיזרוח,ליאורה פינדלר,תמיר פוליקר,דנה עזריאלי,יואב קריים,נעם שיפמן,עזריה נבון,דרור קסטל,יחיאל אבן
צוות והנהלה יש לנו 22 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאתמי קרישפין
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: יד חרוצים 4, ירושלים
טל: 026236116
אתר: www.mrkesher.org.il