העמותה למען חיות משק (חימשק)
מספר: 580261188    קטגוריה:
בישראל כ-8 מיליון תרנגולות מטילות בתעשיית הביצים. 99% מהן מוחזקות ב"לולי סוללה" - ומבלות את כל חייהן בכלוב שאין אפשרות לזוז בו, בעמידה על רשת משופעת. התעללות קשה זו צריכה להיפסק. העמותה יזמה את "ביצי החופש" בישראל, פועלת לעידודן, ומפקחת על לולי חופש.
מטרות העמותה: לשפר את תנאי חייהם של בעלי חיים בכלל, ובעלי חיים חקלאיים בפרט. להביא למודעות הציבור את הצורך בשיפור רווחת חיות המשק. לחנך את הנוער ליחס הוגן כלפי בעלי חיים. להביא לחקיקת חוקים ותקנות, אשר יבטיחו תנאים הוגנים לבעלי החיים.

השנה קיבלה העמותה את "תו מידות לאפקטיביות" על התנהלות יעילה ובהתאם למטרות העמותה (ראו תמונת התו, בתמונות המתחלפות מימין).

חי-משק היא העמותה היחידה בישראל המתמקדת בצמצום ומניעת סבלן של חיות המשק על ידי קידום היישום של שיטות גידול אלטרנטיבות ובנות קיימא. פעילויותיה העיקריות של העמותה כוללות ביצוע מחקרים, פעילות מול הממשלה, הובלת פעילויות חינוכיות בבתי ספר והעלאת המודעות הציבורית לסבלם של חיות המשק תוך הצגת אלטרנטיבות פרגמטיות.
דרוג שקיפות
(61%)


    תחומי פעילות
  • זכויות בעלי חיים
  • חינוך
  • טיפול בבעלי חיים
  • מחקר

מהקמתה בשנת 1995, עמותת חי-משק מקדמת את רווחת חיות המשק בישראל. בין הצלחות העמותה ניתן לכלול את איסור בחוק של פיטום אווזים, איסור בחוק להחזיק עגלי חלב בארגזים תחת בידוד והזנה לקויה, הפסקת ההתעללות בהובלה של מטילות בסוף דרכן, הפסקת ההמתה האכזרית של אפרוחים זכרים של מטילות. העמותה הביאה להופעה בשוק של ביצי חופש.

הנהלה ראשית: אבי פנקס
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-1 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאאבי פנקס
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: רח' גאולים 8 אצל אבי פנקס, ראשון לציון
טל: 039516230
אתר: www.hai-meshek.org.il