עמותת חן לפריון וחיים (ע"ר)
מספר: 580320018    קטגוריה:
סיוע לסובלים מבעיות בפריון. קידום ענינם של הסובלים מבעיות פריון, לרבות בשינויי חקיקה נדרשים, הקמת מערך הסברה, מידע וסיוע, הגברת המודעות, מחקרים והפצת מידע. הקמת מערכי תמיכה וסיוע לסובלים מבעיות בפריון.
העמותה פועלת ע"י מתדבים בלבד. אנו חברים בארגונים דומים בעולם ומשתפים פעולה עימהם. רשת תמיכה של תומכות פוריות וקו טלפון חם לשירות החברים כמו גם קבוצות תמיכה. רצאות ניתנו לתלמידי תיכון ולחיילים לשימוש בקונדום למניעת העברה של מחלות מין היכולות לגרום לאי פוריות בעתיד. כמון כן סיוע משפטי בעניני עבודה ופעולות חקיקה לשינוי חוק בכנשת .
דרוג שקיפות
(69%)


    תחומי פעילות
  • בריאות
  • ספורט
  • רפואה

"עמותת חן לפריון וחיים" הוקמה על-ידי עפרה בלבן-קשטלנסקי, בעצמה אם לשני ילדים לאחר טיפולי פוריות, כדי לתמוך, לספק מידע ולסייע לזוגות הסובלים מבעיות אי פוריות, וכן כדי לשנות את החקיקה בנושאי פוריות. מטרת-העל של העמותה היא שיפור וקידום איכות החיים של אוכלוסיות בטיפולי פריון. עשרות אלפי זוגות בישראל סובלים מבעיות אי פוריות, והצורך לחשוף בפני אחרים את בעייתם יוצר קושי פסיכולוגי וחברתי. באמצעות פרסום נתונים בנושא וסיוע, העמותה יוצרת אווירה מקלה המאפשרת לזוגות הנזקקים לכך להגיע למידע הרצוי ללא עכבות. תמיכה הדדית בזוגות הסובלים; סיוע במלחמה נגד קופות חולים למימון מלא של טיפולי פוריות, תרופות איכותיות וטכנולוגיה מתקדמת; שינוי החוק בנושא תרומת ביצית על מנת לאפשר לכל אישה לתרום ולא רק למטופלות על פי החוק הקיים; הקמת חוגי תמיכה והרצאות למטופלים וסדנאות שונות התורמים לרווחת הזוגות. העמותה הוקמה בשנת 1998 על ידי עם מספר מתנדבים ומאד יש לנו כמה מסורות שעובדות כל שנה כמו משחק כדורגל של ילדים בני 10 מכל הדתות בישראל המשחקים להעמקת המודעות לבעיות פוריות.

הנהלה ראשית:
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: ויתקין 13 אצל עפרה בלבן-קשטלנסקי, חולון
טל: 035050345
אתר: www.amotatchen.org