זיו נעורים (ע"ר)
מספר: 580365088    קטגוריה:
להיות הגוף המוביל בטיפול בבני נוער הנמצאים בסכנת נשירה ממסגרות החינוך השונות , למען הצלחת השתלבותם במסגרות אלו ובחיים החברתיים .

הייעוד של עמותת זיו נעורים הוא לאפשר לבני נוער הנמצאים בסכנת נשירה ממסגרות החינוך השונות הזדמנות לפתח את המוטיבציה, ול
 בשנים האחרונות הפכו תקריות אלימות בהם מעורבים בני נוער תכופות וקשות יותר מבעבר. אחד הגורמים המרכזיים לכך הם היעדר מענה יעיל לבעיית הנשירה של בני נוער רבים ממערכת החינוך והתדרדרותם עקב כך.

עמותת זיו נעורים מציעה פתרון ייחודי ושונה להתמודדות עם בעיית הנשירה של בני נוער ממערכת החינוך. ההנחה עליה מתבסס פתרון זה היא כי הגורם לנשירה הוא חוסר המוטיבציה של הנוער להשתייך ולפעול במסגרת מערכת החינוך הפורמאלית ולכן יש לעורר בבני נוער מוטיבציה פנימית להשתייך למסגרת חינוכית ולהצליח בה. ההעצמה באמצעות פעילות ימית נובעת מהתפיסה כי באמצעות החיבור לים והקניית מיומנויות בהשטת כלי שייט, בני הנוער ירכשו ערכים שישמשו אותם בתחומים אחרים של חייהם.

פעילות העמותה מכוונת ליצירת חווית הצלחה בסביבה הימית המאתגרת. כמו כן היא מיועדת להעצים את מיומנויותיהם האישיות והחברתיות של המשתתפים, לשלבם בקבוצה חברתית חינוכית, לחנכם לאזרחות טובה, למעורבות פעילה בקהילה ולשמירת הטבע ואיכות הסביבה, בדגש על הסביבה הימית.

דרוג שקיפות
(94%)


    תחומי פעילות
  • חינוך
  • גישור פערים חברתיים
  • פעילות חברתית

עמותת זיו נעורים נוסדה בספטמבר 2000 ע"י יוצאי הקומנדו הימי, ונקראה על שם זיו לוי ז"ל, לוחם בשייטת 13, אשר נפל בעת מילוי תפקידו. העמותה מסייעת לשיקומם של בני נוער המאותרים כבעלי פוטנציאל גבוה לנשירה ממערכת החינוך, באמצעות התנסות חברתית מאתגרת בסביבה חדשה – הסביבה הימית. עמותת זיו נעורים מסייעת לשיקומם של בני נוער המאותרים כבעלי פוטנציאל גבוה לנשירה ממערכת החינוך, באמצעות יצירת הזדמנות להתנסות חברתית מאתגרת בסביבה חדשה – הסביבה הימית. ההשתייכות למסגרת זו, הכוללת ליווי של מדריך חברתי צמוד, מאפשרת לבני הנוער לחוות הצלחה ולתעל חוויה זו למסגרות אחרת ובהן בית הספר.

הנהלה ראשית: מיכה הרצברג,יפתח סרי,ניב אהרוני,דני צור,רחל דמתי,אלון למברוזו,דניאל ספיר,שי בן גרא
צוות והנהלה יש לנו 6 עובדים במשרה מלאה ו-30 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאבני וקנין
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: מדינת היהודים 85, הרצליה
טל: 097710314
אתר: www.zivneurim.org