קהילת המעצבים הישראלית (ע"ר)
מספר: 580430866    קטגוריה:
קהילת המעצבים הישראלית הינה עמותה רשומה בה חברים מעצבים מתחומי עיצוב גרפי, עיצוב תעשייתי ועיצוב תכשיטים.
הארגון מייצג את ישראל בארגוני העיצוב הבינלאומיים: IDA Icograda
הקהילה ופועלת לקידום העיצוב בישראל ללא כוונת רווח.
קהילת המעצבים הישראלית הוקמה לפני 5 שנים למטרת קידום ההבנה והמצוינות בעיצוב בקרב קהילת העסקים, הציבור הרחב, וכמענה לצרכיהם של אנשי המקצוע בתחומי העיצוב בישראל. היום חברים בקהילה מעצבים פעילים בתחומי עיצוב גרפי, עיצוב תעשייתי ועיצוב תכשיטים, וכן סטודנטים ובוגרים טריים בתחומים אלו. הארגון מייצג את ישראל בארגוני העיצוב בינלאומיים: icograda ו- IDA .

מאמצים רבים הושקעו בהקמת תשתית לארגון: רישום כעמותה, חברות בארגוני העיצוב הבינלאומיים, מזכירות הקהילה ועוד. נקבעו קשרי עבודה עם גורמים ציבוריים שונים: משרד התמ"ת, משרד החוץ, התאחדות התעשיינים, מכון היצוא ואחרים. כמו כן, הקהילה חברה בארגון להב - לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל (ע"ר).

בתחילת דרכה החליטה הקהילה לקדם את ההבנה של חשיבות העיצוב לאנשי תעשיה וכלכלה דרך קיום אירוע שנתי הכולל תערוכה וכנסים. הצלחתם של אירועי "עוצב בישראל" 07 ו-08 מסמנים תחילתו של עידן חדש בקידום העיצוב הישראלי.

כמו כן יסדה קהילת המעצבים חטיבה צעירה של סטודנטים ובוגרים טריים וכן את תערוכת מעצבי העתיד.
דרוג שקיפות
(32%)


    תחומי פעילות
  • חינוך
  • מוזיאון
  • תעשיה
  • תרבות
  • מסגרת מקצועית

בתחילת דרכה החליטה הקהילה לקדם את ההבנה של חשיבות העיצוב לאנשי תעשיה וכלכלה דרך קיום אירוע שנתי הכולל תערוכה וכנסים. הצלחתם של אירועי "עוצב בישראל" 07 ו-08 מסמנים תחילתו של עידן חדש בקידום העיצוב הישראלי. כמו כן יסדה קהילת המעצבים חטיבה צעירה של סטודנטים ובוגרים טריים וכן את תערוכת מעצבי העתיד. ב-12/2008, בשיתוף עם מכון היצוא, התקיימה תערוכה של תמצית תערוכות עוצב בישראל 07 ו-08 בהונג קונג כחלק ממאמץ לקדם את העיצוב הישראלי במזרח. משלחת של מעצבים ישראלים השתתפו בהרצאות וקיימו מפגשים עסקיים וסמינרים במסגרת התערוכה. ב-12/2009, בשיתוף משרד החוץ, ארגנה הקהילה ביתן עיצוב ישראלי בגואנגז'ו. גם הפעם אורגנה משלחת מעצבים. ב- 2009 ייסדה הקהילה אירוע חודשי חדש: "ראשון אחרון" - שמתקיים ביום ראשון האחרון של כל חודש ומפגיש בין מעצבים מובילים בתחומים שונים בהשתתפות הקהל. בינואר 2010 נפתחה תערוכת "על חודו של יהלום" במוזיאון היהלומים ברמת גן. בתערוכה יוצגו עבודות של 25 מעצבי תכשיטים חברי קהילת המעצבים בשילוב יהלומים שנתרמו על ידי יהלומנים חברי הבורסה.

הנהלה ראשית:
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: מעפילי מרוקו 15, הרצליה
טל: 0526550607
אתר: www.israel-designers.org