רפא נא - נופש מרפא בע"מ (חל"צ)
מספר: 515112506    קטגוריה:
אנו מעניקים לחולי סרטן ולמחלימים מהמחלה כמה ימי נופש בצימרים ובתי הארחה ברחבי הארץ. הנופשים נתרמו ל ידי בעלי יחידות הנופש כדי להעניק לחולים ומחלימים זמן איכות מהנה יחד עם בני משפחתם התומכת ללא דאגות כלכליות.
רפא נא סייע לחולי סרטן ולאלה שסיימו זה עתה טיפולים במחלה לצאת לכמה ימי נופש יחד עם המעגל התומך שלהם, ללא דאגות כלכליות באמצעות ערבות הדדית ונתינה קהילתית.
אנו מתרימים ימי נופש מבעלי יחידות נופש על בסיס מקום פנוי ומהווים גורם מקשר בינם לבין חולי הסרטן ואלה שסיימו זה עתה טיפולים. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים, עם בתי חולים וארגוני שטח המפנים אלינו את האנשים המתאימים.
מטרת הנופשים לתת אנשים אלה פסק זמן של גוף-נפש כדי לאגור כוחות לעתיד.
אנחנו הארגון היחיד בארץ המתמקד בארגון נופשים עבור חולים ומחלימים, מבוגרים וילדים תוך שימוש במאשב קיים שלא תמיד מנוצל דיו- חדרי נופש ריקים. כל חולה ומחלים מחליט - על בסיס ההיצע כמובן - מתי יצאו לנופש, היכן, ועם מי.
דרוג שקיפות
(90%)


    תחומי פעילות
  • צדקה
  • רווחה
  • שיקום
  • בריאות
  • התנדבות
  • סיוע לנזקקים

רפא נא נופש מרפא בע"מ הנה חברה לתועלת הציבור (בדומה לעמותה) שנוסדה ב-2014 ע"י עו"ד רובין שיימס, פעילה חברתית, וזאת לאחר שקיימה פיילוט מוצלח במשך 3 חודשים בהם שלחה למעלה מ-30 מחלימים מסרטן יחד עם כ-70 בני משפחה או חברים לנופשים בחינם ברחבי הארץ בצימרים שתרמו את ימי הנופש. ביסוד הארגון הרצון לסייע לאנשים שחוו משבר בחייהם לחזור לחיי שגרה מצד אחד, תוך תרומה של הקהילה עיל ידי שימוש במשאבים קיימים שאינם מנוצלים מספיק מצד שני. בישראל יש כ-7500 צימרים כאשר התפוסה הממוצעת עומדת על 25% במשך השבוע. בישראל ארגונים רבים המסייעים לחולי סרטן אך יש מחסור בארגונים המסייעים למחלימים. רפא נא באה למלא חסרים אלה ולתרום לחברה בריאה יותר ולתיקון עולם.

הנהלה ראשית: חיה הראל,ג'פרי פרידמן,שרי פוקס,בת שבע שרמן-שני,דוד שיימס,דניס אלון,ליסה ברקן
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: קורא הדורות 15, ירושלים
טל: 0536226393
אתר: www.refanah.org