אגודת צער בעלי חיים בישראל
מספר: 580000156    קטגוריה:
אגודת צער בעלי חיים בישראל, שנוסדה בשנת 1927, היא הארגון הוותיק ביותר בישראל בתחום רווחת בעלי החיים. מאז הקמתה פועלת האגודה כמוסד ללא כוונות רווח, המנוהל על ידי ועד מתנדבים, ומטרתה העיקרית הנה מניעת צער וסבל מבעלי החיים.
אגודת צער בעלי חיים בישראל מציעה מגוון שירותים לקהל הרחב, וביניהם: קליטת בעלי חיים נטושים ומציאת בתים מאמצים, מרפאה וטרינרית, שירותי פנסיון לחיות מחמד, חילוץ בעלי חיים ומחלקה לחינוך להומאניות, המעבירה פעילויות חינוכיות לקבוצות מכל הגילים והמגזרים. עוד פועלת האגודה במישור הפרלמנטרי לקידום חוקים לרווחת בעלי החיים, וברשותה אורווה מרווחת אשר בה משוקמים סוסים וחמורים שעברו התעללות או הזנחה.

על פי מדיניות האגודה, שעריה פתוחים בכל עת בפני כל בעל חיים הזקוק למקלט ולהגנה. בנוסף, מתוך ניסיונה רב השנים יצרה האגודה תהליך הנקרא "אימוץ אחראי", שמטרתו התאמה בין המאמץ לבעל החיים, כדי שבעל החיים יגדל בביתו החדש במשך כל ימי חייו. כל הכלבים והחתולים הנמסרים לאימוץ באגודה עוברים עיקור או סירוס. עקרונות אלו נקבעו במטרה לצמצם התרבות בלתי מבוקרת ולהפחית את מספר בעלי החיים המשוטטים, וזאת מתוך מחויבותנו למנוע מהם סבל.

פעילותה הענפה ורבת השנים של האגודה מתאפשרת הודות לתרומות. תודתנו העמוקה נתונה לכל התורמים על רוחב לבם ועל נדיבותם ולכל המתנדבים המהווים שותפים לדרך.
דרוג שקיפות
(65%)


    תחומי פעילות
  • איכות הסביבה
  • זכויות בעלי חיים
  • חינוך
  • טיפול בבעלי חיים
  • פעילות חברתית

בהיותה הגוף המרכזי בישראל שפעל למען הכרה בזכויות בעלי החיים, בצורכיהם וברווחתם, במשך שנים ארוכות היוותה האגודה שופר יחידי לבעלי החיים, שאינם יכולים להשמיע את קולם, וסללה את הדרך לארגונים נוספים. האגודה היתה חלוצה בהעלאת נושא רווחת בעלי החיים למודעות הציבור, כמו גם במאבקיה בהתאכזרות, בהתעללות ובניצול בעלי חיים בתחומי המחקר והחינוך ובתעשיות המזון, הבידור והאופנה. בכל הנוגע לצמצום ההתרבות הבלתי מבוקרת של כלבים ושל חתולים, היתה האגודה פורצת דרך, כאשר כבר בשנות השישים של המאה הקודמת הובילה מדיניות עיקור וסירוס.

הנהלה ראשית:
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: הרצל 159, תל אביב-יפו
טל: 03-5136500
אתר: www.spca.co.il/