קלי"ק- קהילה למען יזמות לקשישים (ע"ר)
מספר: 580044378    קטגוריה:
עמותת קלי"ק: "התקדמות הרפואה והעלייה בתוחלת החיים הביאה לגידול במספר הקשישים בחברה הישראלית. בעולם "השייך לצעירים" מוצא עצמו סקטור זה באקלים חברתי ותרבותי שאינו מותיר להם מקום".
עמותת קל"יק לכן דואגת לצרכים של סקטור זה במטרה לשפר את איכות החיים שלו
עמותת קלי"ק (קהילה למען יזמות לקשישים, ע"ר) הוקמה בהוד השרון בשנת 1983במטרה לענות על צרכי ילדים בסיכון וקשישים בקהילה. היום העמותה מתמקדת באוכלוסיית הקשישים בקהילה ויוזמות פרויקטים המבוססים על תמיכה ומעורבות פעילה של הקהילה.
העמותה מפעילה שירותים מגוונים המעודדים ומאפשרים איכות חיים טובה יותר כגון: 5 מועדונים חברתיים, מרכז יום לסיעודיים, מועדון תעסוקתי, פרויקט קהילה תומכת ומענקים לניצולי שואה.
העמותה מופעלת על ידי צוות מקצועי ומתנדבים, בהנחיה מקצועית של עובדת סוציאלית שמנהלת את העמותה. הנהלת העמותה מורכבת בעיקר על ידי מתושבי המקום וקובעת מדיניות ואחראית על ניהול התקין של העמותה. העמותה נתמכת מכספי עירייה, משרד העבודה ורווחה, המוסד לביטוח הלאומי, קרנות, תרומות, והכנסות עצמאיות.
דרוג שקיפות
(69%)


    תחומי פעילות
  • רווחה
  • העצמה כלכלית
  • סיוע לנזקקים
  • פעילות חברתית

הגישה המקצועית של עמותת קלי"ק לסיפוק שירותים לקשישים, היא במסגרת קהילתית ולא מוסדית. הטעמים לכך הם שמירה על תפקודו העצמאי של הקשיש בסביבת חייו הטבעית, מניעת משבר העקירה מן הקהילה והעלות הנמוכה של השירותים בהשוואה לשירותים מוסדיים. ניידותו המוגבלת של הקשיש, מונעת ממנו לנוע בחופשיות מעבר לגבולות הקהילה. לכן בקלי"ק שואפים, כי מרבית השירותים יסופקו לקשיש במסגרת הקרובה אליו, ע"י הבאת אנשי המקצוע לתוך הקהילה. עמותת קלי"ק לכן קדמה בשנים האחרונות פעילות מועדוני הקשישים בהוד השרון ומרכז יום לסיעודיים ובחמש שנים האחרונות פתחה שני מועדוני קשישים חדשים, תוכנית קהילה תומכת ומרכז תעסוקה שממזג את פעילות עסקית במסגרת חברתית. הרציונאל העומד מאחורי הפרויקט זה הוא שניתן לתת תעסוקה מכובדת לגמלאים לאחר פרישה כאשר הם נפלטים ממעגל העבודה, לאוכלוסיה שנתפסת כנטל על החברה, אבל עדיין מסוגלת ורוצה להיות פרודוקטיבית ואקטיבית, ורוצה להרוויח ולשפר את מצבם הכלכלי; בהתאם ליכולת הפיזית והנפשית.

הנהלה ראשית: אסף שמיע,אלה קאופמן,אסתר אמיר,אסתר זיכלינסקי,דוד זהית,אילן בראף,שרה נייהוז
צוות והנהלה יש לנו 3 עובדים במשרה מלאה ו-28 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאלינדה מוסק
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: שמעון הצדיק 12 ת.ד. 6337, הוד השרון
טל: 097414974
אתר: www.click-savi.org