אגודת צער בעלי חיים בישראל, רמת גן והסביבה
מספר: 580053296    קטגוריה:
אנו פועלים להצלתם ושיקומם של כלבים וחתולים נטושים תוך שמירה על עקרון אי המתת בעלי חיים. פעילות ההסברה שלנו מקדמת ערכים בקהילה, בדגש על חמלה, סובלנות ועזרה לחלש. אנו מקיימים תכניות חינוך שנתיות המשלבות טיפול בנוער בסיכון ובבעלי צרכים מיוחדים.
העמותה פועלת מעל ל- 50 שנה. חברי העמותה פועלים במסירות אין קץ להצלתם של בעלי חיים במצוקה, הן באמצעות מתן טיפול רפואי והן על ידי דאגה יומיומית לרווחתם, תוך איתור משפחות מאמצות ובתים עבורם.

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה חרתה על דגלה את עקרון אי-המתת בעלי חיים. כך יכולים כל בעלי החיים המגיעים לבית המחסה של העמותה לזכות בתקווה חדשה לחיים, בלי קשר לגילם ומצבם הבריאותי.

נוסף לפעילות הענפה בבית המחסה, העמותה רואה חשיבות עליונה בקידום ערכים של חמלה, סובלנות ועזרה לחלש, ושמה דגש על מעורבות קהילתית רחבה, פעילויות חינוך והסברה, ועזרה לאוכלוסייה נזקקת, בעזרת הקשר החם עם בעלי החיים ומתנדבי העמותה.

בית המחסה נמצא בשכונת נחלת יצחק בתל אביב ופתוח שבעה ימים בשבוע.
העמותה מקדמת שלוש מטרות עיקריות- לאמץ , לתרום , להתנדב.

פעילותה השוטפת של העמותה נסמכת על תרומות פרטיות. מאחורי העמותה לא עומדים גורמים עתירי ממון, ואנו זקוקים לתרומות על בסיס שוטף, יהא הסכום אשר יהא. כספי התרומות מסייעים בראש ובראשונה לתחזוקה ותפעול בית המחסה ולשיפור תנאי המחיה של בעלי החיים הגרים בו.

לעמותה אישור ניהול תקין והכרה כמוסד ציבורי לעניין תרומות ע"פ סעיף 46 לפקודת מס הכנסה. ניתן לתרום (כסף, ציוד, מזון, סיוע מקצועי וכן הלאה) כל הדרכים מפורטות באתר.
העמותה חברה מן המנין בארגון הבינלאומי WSPA - World Society for the Protection of Animals.

פעילות העמותה נשענת במידה מכרעת על קהילת המתנדבים, המהווה את לב ליבה של העמותה. אנו קוראים לכם להצטרף ולהיות שותפים מלאים למאמצינו בקידום רווחת בעלי החיים ושאר פעילויות העמותה.
דרוג שקיפות
(90%)


    תחומי פעילות
  • התנדבות
  • איכות הסביבה
  • זכויות בעלי חיים
  • חינוך
  • טיפול בבעלי חיים
  • הצלת חיים

אגודת צער בעלי חיים בישראל, ר"ג והסביבה, הינה עמותה מהותיקות בישראל, אשר הוקמה ע"י גב' גרטה בירן, ז"ל בשנת 1944. במשך עשרות שנים פעילותה העמותה הצילה, טיפלה ודאגה לאימוצם של אלפי בעלי חיים נזקקים. בשנים האחרונות העמותה מנוהלת על ידי צוות מתנדבים מסור וצוות עובדים.

הנהלה ראשית: עדי אלגרט,קרן כליף,גיא מאירי
צוות והנהלה יש לנו 3 עובדים במשרה מלאה ו-1 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאדנית דברה
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: רח' חפץ חיים 4 נחלת יצחק, תל אביב-יפו
טל: 050-7795477
אתר: www.spca.org.il