מרכז יעוץ לאשה
מספר: 580130789    קטגוריה:
מרכז יעוץ לאשה הינו מרכז ייחודי המתמחה ביעוץ וטיפול נפשי לנשים. המרכז מספק שרותי בריאות הנפש בתעריפים מסובסדים לנשים המתמודדות עם מצוקות כגון: טראומה, פגיעה מינית, גילוי עריות, אלימות במשפחה, סרטן השד, הפרעות אכילה, דימוי גוף, מיניות, ועוד.
מרכז יעוץ לאישה - הינו ארגון ללא מטרות רווח המתמחה בטיפול נפשי של נשים. הוקם ב-1988 ע''י נשות מקצוע פמיניסטיות מתחומי בריאות הנפש )פסיכולוגיות עובדות סוציאליות ויועצות( המטפלות במרכז נותנות מענה יחודי למגוון הבעיות איתן מתמודדות נשים מתוך תפיסה כי חלק גדול מהבעיות הנפשיות של נשים קשורות באופן ישיר למבנה חברתי ולמציאות בה אנו חיות. המרכז פועל לקידום והעצמה של נשים ישראליות מכל שכבות החברה ללא הבדלי דת, עדה, סגנון חים, או רקע כלכלי או חברתי. כמעט 90% מהמטופלות במרכז נהנות מעלות נמוכה על בסיס תשלום מדורג.
דרוג שקיפות
(69%)


    תחומי פעילות
  • רווחה

מעל 300 נשים מטופלות במרכז מדי שבוע ע"י צוות של 30 עובדות סוציאליות קליניות, פסיכולוגיות קליניות ופסיכיאטרית, כולן בעלות תואר שני ומעלה, המתמחות בטיפול בנשים בכלל ובנשים עם טראומה בפרט. המרכז מעניק למעלה מ- 10,000 שעות טיפול פרטני, קבוצתי, זוגי ומשפחתי בשנה. המרכז פועל גם מעבר לחדר הטיפולים במסגרת פרויקטים למען הקהילה, על מנת להעצים אוכלוסיות נשים כגון" נשים נכות, חיילות בצה"ל, אמהות חד הוריות ועוד. כמו כן מפעיל המרכז מחלקת חינוך להכשרת נשות/אנשי מקצוע, על מנת להשפיע על מוסדות ציבוריים וארגונים המספקים לנשים שירותים על בסיס יומי. דוגמאות כוללות הכשרה והדרכה למטפלים ב"מרכז לטיפול בסמים", לצוותים ומתנדבות במרכזי הסיוע לנפגעות תקיפה מינית, עובדות סוציאליות בשירותי הרווחה בעיריות, עובדות רווחה וחינוך בכלא נוה תרצה, אחיות ועוד. כמו כן מועברות סדנאות העצמה וקבוצות תמיכה בקרב אוכלוסיות נשים כגון: עולות מבוכרה, אמהות חד הוריות, בנות זוג של שוטרים, עובדות ברשויות המקומיות בהן נרשם ריבוי של תלונות על הטרדות מיניות בעבודה, חיילות בצה"ל ונשים עם נכויות.

הנהלה ראשית: בלה סברן,מרלין זסלו,ג'ודי שוטן,ג'ויס ברנר,רקפת גינסברג,רוני פרלמן,מוריה שלומות
צוות והנהלה יש לנו 1 עובדים במשרה מלאה ו-33 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאמריאל הוברמן
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: רוקח 12, רמת גן
טל: 036129592
אתר: www.ccw.org.il