תנו לחיות לחיות
מספר: 580176832    קטגוריה:
עמותה ארצית למען שמירה וטיפול בבעלי חיים
עמותת "תנו לחיות לחיות" הפעילה החל משנת - 1986 הנה ארגון שלא למטרות רווח, אשר שם לו למטרה לספק עזרה מיידית לבעלי חיים נטושים והנתונים במצוקה, לשקמם ולמצוא להם בתים מאמצים. כמו כן, לחינוך והדרכת הציבור הרחב לאהבת בעלי החיים ודרך גידולם.
במשך 20 שנות קיומה, מצאה העמותה בתים מאמצים ל כ- 35,000- כלבים וחתולים, עיקרה כ- 50,000 בעלי חיים וסיפקה סיוע וטיפול ווטרינרי לעשרות אלפים נוספים ובהם גם סוסים, חמורים, תנינים, דולפינים, גמלים וכל סוגי החיות שנמצאו במצוקה והיו נתונים למעשי התעללות. כמו כן פועלת העמותה במישור המשפטי ונלחמת נגד התעללות והפקת רווח על חשבון חייהם של בעלי החיים. במסגרת פעילות זו הוגשו אלפי תלונות במשטרה, מאות תביעות אזרחיות ועתירות לבג"צ.
העמותה הביאה למודעות הציבור את חשיבות השמירה על חיי בעלי החיים ומניעת ההתעללות בהם דרך הרחבת חוק צער בעלי-חיים החדש ואכיפתו. הישג זה הקטין במידה רבה את מעשי ההתעללות בחיות. "תנו לחיות לחיות" פועלת גם במישור ההסברתי ומקנה ערכיים חינוכיים בקרב הציבור הרחב. טווח פעילות העמותה כולל סיוע לארגונים גדולים בכל הנוגע לדרך הטיפול בבעלי חיים ו
דרוג שקיפות
(61%)


    תחומי פעילות
  • איכות הסביבה
  • גישור פערים חברתיים
  • הצלת חיים
  • חינוך
  • טיפול בבעלי חיים

תקדימים משפטיים-חוקתיים אשר הושגו בזכות פעילותה של עמותת "תנו לחיות לחיות": 1993 פסק דין על איסור ייצוא חיות (כלבים וחתולים) למאכל, מאת בית המשפט המחוזי חיפה. ניתן בעקבות פעילות האגודה לחשיפת בית עסק ליצוא כלבים וחתולים לפיליפינים לצורך מאכל. 1994 איסור על קרבות כלבים והגשת כתבי אישום פליליים נגד בעלי הכלבים. 1994 הרחבת חוק צער בעלי חיים וקביעת שלוש שנות מאסר למפר את החוק, באמצעות הכנסת וח"כ פורז. 1995 איסור על מופעי קרקס המנצלים חיות בר, באמצעות הכנסת והשר לאיכות הסביבה - יוסי שריד. 1997 פסק דין על איסור קרבות אדם - תנין בחמת גדר, מאת בית המשפט העליון. פסק דין זה מהווה תקדים בקנה מידה עולמי. 1997 איסור על הקמת חווה לגידול בבונים לצורך ניסויים בקיבוץ "אור הנר", באמצעות הכנסת וראש הממשלה. 2004 פסק דין תקדימי בנושא חתולי הרחוב , מאת בית המשפט העליון. שלראשונה מיסד את זכויות חתולי הרחוב.

הנהלה ראשית:
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: רח' דב פרידמן 8, רמת גן
טל: 03-6241776
אתר: www.letlive.org.il