בית השנטי (ע"ר)
מספר: 580199594    קטגוריה:
בית השנטי נוסד בשנת 1984 ומאז סייע לעשרות אלפי בני נוער. בית השנטי מעניק פיתרון מלא לנוער בסכנה ולילדי רחוב ומהווה "בית" במובן המלא של המילה- מיטה חמה, אוכל, חוגים, תמיכה נפשית ורפואית ובעיקר אהבה...
בני הנוער השוהים בבית השנטי משתייכים לקבוצת נערים ונערות שנאלצו לעזוב את ביתם ומוצאים עצמם חסרי קורת גג עקב פגיעה פיזית, מינית, מילולית, יתמות, נטישה, או בני נוער אשר נפלטו ממסגרות טיפול פורמאליות, עולים חדשים וחיילים בודדים.
בית השנטי קולט בני נוער מכל הארץ, מכל שכבות האוכלוסייה, בטווח הגילאים 14-21 אשר מגיעים בכוחות עצמם מהרחוב או נשלחים אלינו על ידי הרשויות.

עבור רבים מבני הנוער בית השנטי הוא הזדמנות אחרונה לבית חם ואוהב לפני התדרדרות לחיי רחוב.

בנובמבר 2009, חנכנו בנגב בית חם נוסף -כפר הנוער "שנטי במדבר"- שמטרתו הרחבת כלי הטיפול של בית השנטי ומתן מענה לבעיה בדרום ובשאר הארץ.
דרוג שקיפות
(98%)


    תחומי פעילות
  • התנדבות
  • רווחה
  • שיקום
  • הצלת חיים
  • זכויות האדם
  • מלגות לתלמידים

בית השנטי מאמין כי בני הנוער שמגיעים אל הבית בוחרים לשנות את חייהם ונרתם למען משימה זו. אנו מאמיני כי ביכולתם של ילדי בית השנטי להשלים את הפערים הלימודיים והמקצועיים שהם תוצר חייהם עד כה. בעבור זה נעשה הכל ועוד יותר. רוב בני הנוער בהגיעם לבית השנטי, מנותקים ממסגרות לימודיות במשך תקופות ממושכות. כדי להבטיח את עתידם המקצועי בחייהם העצמאיים ואת התמדתם בלימודים, נבחרות מסגרות הלימודים תוך הקשבה לרצונותיהם, נטיותיהם, כשרונותיהם ויכולותיהם של כל נער ונערה. גישה זו מפחיתה בצורה ניכרת את ההתנגדות והדחייה אצל בני הנוער והלימודים נתפסים כהגשמת חלום וזכות גדולה. חלק מהמקצועות הנלמדים: מדעי המחשב, איפור מקצועי, טיפול אלטרנטיבי, משחק, מולטימדיה, ועוד רבים אחרים. להשלמת הבגרויות נשלחים בני הנוער לבתי ספר אקסטרניים (פרטיים), שם הם לומדים כשווים בן שווים ומקומם מובטח ע"י תשלום; התשלום מקנה להם תחושה של שוויון, הערכה עצמית, השבת הכבוד העצמי, ומחויבות כלפי עצמם וכלפי בית השנטי לעשות כמיטב יכולתם. כמו כן מסייע בית השנטי לבני הנוער להשתלב במסגרות תעסוקתיות

הנהלה ראשית: אלון רום,עליזה גורן,קרן קורינאלדי-גבאי,עדי לבנת
צוות והנהלה יש לנו 30 עובדים במשרה מלאה ו-3 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאמריומה בן יוסף
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: סמטת שלוש 17, תל אביב-יפו
טל: 03-5103339
אתר: www.shanti.org.il