אומץ לאמץ (ע"ר)
מספר: 580369908    קטגוריה:
משפחתא - קהילת האימוץ של ישראל
הארגון המייצג של קהילת האימוץ בארץ
תחומי הפעילות :
קבוצות עזרה עצמית, קבוצות תמיכה, הרצאות, פעילויות פנאי קהילתיות, מאגר אנשי מקצוע המתמחים בתחום, פורטל אינטרנטי, קו חם לייעוץ שוטף, פעילות מול משרדי הממשלה
"משפחתא" - קהילת האימוץ של ישראל, קמה, פועלת ותפעל למען כולנו. אם אימוץ נוגע בחייכם בכל אופן שהוא, "משפחתא" היא הבית שלכם והמשפחה המורחבת שלכם. בישראל האימוץ נוגע בחייהם של הרבה יותר ממאה אלף אנשים, ילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד. זו משפחה מאד גדולה ואתם לא לבד.

בין תחומי הפעילות הקיימים והמתוכננים של "משפחתא:
קבוצות עזרה עצמית, קבוצות תמיכה, הרצאות, פעילויות פנאי קהילתיות, מאגר אנשי מקצוע המתמחים בתחום, פורטל אינטרנטי, קו חם לייעוץ שוטף, פעילות מול משרדי הממשלה השונים (רווחה, חינוך, בריאות וכו'), קידום חקיקה רלוונטית ומעודכנת ועוד.

הנהגת "משפחתא" ופעיליה מחויבים לכם, חברי הקהילה, לשמש אוזן קשבת, כתף תומכת וזרוע מבצעת שתשאף לתת מענה מיטבי לכל נושא, צורך או מצוקה בכל נושא הקשור באימוץ או בתהליכים הנובעים ממנו בכל שלב לאורך הדרך.
דרוג שקיפות
(55%)


    תחומי פעילות
  • זכויות האדם
  • סיוע לנזקקים
  • סיוע משפטי
  • פעילות חברתית
  • רווחה

לאחר למעלה משישים ושש שנות קיום של מדינת ישראל הוקמה קהילת האימוץ של ישראל הקמת הקהילה התאפשרה הודות לעבודה שנעשתה ע"י משרד הרווחה המחלקה לשרותים חברתיים בסיוע ג'וינט אשלים.עבודה שכותרתה הייתה "מאימוץ ילדים לקהילת אימוץ". ההכרה שתפקיד השרות למען הילד איננו מסתכם בהליך מסירת הילדים לאימוץ, בין אם זה אימוץ מהארץ או אימוץ מחו"ל, אלא קיימת אחריות וחובה מוסרית ארוכת טווח כלפי אותם ילדים לאורך מסלול חייהם גם בבגרותם. עמותת אומץ לאמץ, אשר הייתה החלוצה במסגרת הגופים הפועלים לטובת קהילת האימוץ, לקחה על עצמה את ריכוז והקמת הקהילה. בנציגות הפעילים של הקהילה שילבנו מגוון רחב ביותר של אנשים על מנת לתת ייצוג ולהיות רגישים לצרכים של הקהילה. לכן בנציגות ישנם מאמצים ומאומצים, ארץ וחו"ל, יהודים וערבים, דתיים ושאינם דתיים, מאמצי חו"ל טרום החוק, מאומצים שגם מאמצים, מאומצים אשר נשואים למאומצים ועוד. הקהילה מאפשרת מפגש בלתי אמצעי בין מאמצים ומאומצים. ישנן חובות וזכויות שעלינו לפעול למענן. חובות – עלינו לפעול על מנת לסייע למערכת לעשות טוב יותר, ללמוד מניסיון העבר, ללמוד מטעויות.

הנהלה ראשית: בני סוויל,חזי חי,אח"י פריזנט
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: התאנה 21, אלון שבות
טל: 025612433
אתר: www.facebook.com/mwttwmzLmz