תוצאות חיפוש

כנף של אהבה (ע"ר)

  • דרוג שקיפות
    (61%)
    תחומי פעילות
  • שיקום
  • טיפול בבעלי חיים
  • רווחה

כנף של אהבה הינה עמותה המתמחה בשיקום בני נוער בקצה הרצף הטיפולי על מנת שיוכלו להשתלב ולתרום לקהילה, מתוך אמונה שבכל אדם טמון פוטנציאל אישי.
העמותה מקיימת מסגרת כוללנית סגורה לטיפול ושיקום נוער עובר חוק שמפעילה תוכנית לימודית וטיפולית ומשק חקלאי.

'כנף של אהבה' היא פנימייה ייחודית ל- 24 נערים בגילאי 14-20, אשר משלבת לימודים ועבודה. הפנימייה היא מסגרת טיפולית כוללנית המלווה את הנערים בכל שעות היממה, לאורך כל השנה. אוכלוסיית היעד הינה בנים בעלי רקע עברייני המוגדרים כשרויים בסיכון, ומופנים למסגרת על ידי בית-משפט וגופי הרווחה.
התהליך שעוברים הנערים בפנימייה מתמקד במספר תחומים הכוללים את התפקוד היומיומי בפנימייה, השילוב וההתקדמות במסגרת הלימודית, רכישת ערכים וכישורי חיים הנדרשים במסגרת של עבודה במשק, למידה של תקשורת מכבדת ויחס חיובי ואוהד לאחר. במקביל מתקיים תהליך טיפולי מעמיק דרך שיחות פרטניות עם עו"ס והשתתפות בקבוצות טיפוליות.
הנערים מפעילים משק חקלאי יצרני שכולל דיר עזים לחלב ולגבינות, שדה ירקות אורגני לצריכה מקומית, לול של תרנגולות חופש מטילות ואורוות סוסים.
הנערים מתנסים במלאכות המבטאות את היכולות השונות שלהם, כמו סדנת מסגרות, שבה לומדים הנערים ביסודיות את מגוון הצורות לעבודה עם ברזל, בנייה בעץ, פרויקטים שעוסקים במחזור ועוד.
הנערים גם עוזרים לנזקקים בסביבתם: חלוקת מזון קבועה למשפחות נזקקות, גם שיפוץ דירותיהם ועזרה בגינון.

אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית