כנף של אהבה (ע"ר)
מספר: 580409795    קטגוריה:
כנף של אהבה הינה עמותה המתמחה בשיקום בני נוער בקצה הרצף הטיפולי על מנת שיוכלו להשתלב ולתרום לקהילה, מתוך אמונה שבכל אדם טמון פוטנציאל אישי.
העמותה מקיימת מסגרת כוללנית סגורה לטיפול ושיקום נוער עובר חוק שמפעילה תוכנית לימודית וטיפולית ומשק חקלאי.
'כנף של אהבה' היא פנימייה ייחודית ל- 24 נערים בגילאי 14-20, אשר משלבת לימודים ועבודה. הפנימייה היא מסגרת טיפולית כוללנית המלווה את הנערים בכל שעות היממה, לאורך כל השנה. אוכלוסיית היעד הינה בנים בעלי רקע עברייני המוגדרים כשרויים בסיכון, ומופנים למסגרת על ידי בית-משפט וגופי הרווחה.
התהליך שעוברים הנערים בפנימייה מתמקד במספר תחומים הכוללים את התפקוד היומיומי בפנימייה, השילוב וההתקדמות במסגרת הלימודית, רכישת ערכים וכישורי חיים הנדרשים במסגרת של עבודה במשק, למידה של תקשורת מכבדת ויחס חיובי ואוהד לאחר. במקביל מתקיים תהליך טיפולי מעמיק דרך שיחות פרטניות עם עו"ס והשתתפות בקבוצות טיפוליות.
הנערים מפעילים משק חקלאי יצרני שכולל דיר עזים לחלב ולגבינות, שדה ירקות אורגני לצריכה מקומית, לול של תרנגולות חופש מטילות ואורוות סוסים.
הנערים מתנסים במלאכות המבטאות את היכולות השונות שלהם, כמו סדנת מסגרות, שבה לומדים הנערים ביסודיות את מגוון הצורות לעבודה עם ברזל, בנייה בעץ, פרויקטים שעוסקים במחזור ועוד.
הנערים גם עוזרים לנזקקים בסביבתם: חלוקת מזון קבועה למשפחות נזקקות, גם שיפוץ דירותיהם ועזרה בגינון.
דרוג שקיפות
(65%)


    תחומי פעילות
  • שיקום
  • טיפול בבעלי חיים
  • רווחה

בעז מילר יסד את 'כנף של אהבה' בשנת 2003 כדי להפעיל את פארק החיות בכפר מנחם לטובת אנשים עם צרכים מיוחדים. בשנים הראשונות קבוצה של בוגרים צעירים במסגרת חינוך מיוחד בנס ציונה למדו ועבדו בפארק לקראת צאתם לעולם העבודה. ב- 2005 זכתה העמותה במכרז של חסות הנוער של משרד הרווחה לפתוח הוסטל לנערים בסיכון שהוצאו מביתם על פי צו בית משפט. פתחנו הוסטל בגדרה עם 4 נערים. כיום ממוקמת הפנימייה במושב רווחה בדרום הארץ ומונה 24 נערים, עם רשימת המתנה. ב- 2013 הצטרפה עמותת כנף של אהבה לעמותת לחן, המפעילה שתי פנימיות דומות, והיום זו מסגרת מובילה בארץ בתחום, עם הישגים מרשימים. בכנף של אהבה פועלת קומונה של צעירים מתנדבים, במסגרת שרות לאומי, המלווים את הנערים בכל התחומים ומהווים להם אוזן קשבת ומודל לחיקוי. עמותת 'אחריי!' מפעילה תוכנית משמעותית עם הנערים במטרה להצמיח מנהיגות צעירה ולעודד מעורבות חברתית. כמו כן, קיימת בפנימייה פעילות של סח"י - סיירת חסד יחודית - אשר מפעילה תוכנית המעצימה את בני הנוער בעזרת נתינה ועזרה לזולת ומדגישה את הנתינה כדרך משמעותית לחיים.

הנהלה ראשית: אביחי יוסף,יוני ריסקין,צבי שלום,איתן שוהם,ירון לם,שלמה ריסקין,משה וורבר
צוות והנהלה יש לנו 12 עובדים במשרה מלאה ו-13 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאאיתמר מטיאש
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: אליה פרנלדס, כפר מנחם
טל: 0526066238
אתר: wingoflove.org.il