תוצאות חיפוש

יוצר אור - לימוד, יצירה, חוויה קהילתית (ע"ר)

  • דרוג שקיפות
    תחומי פעילות

עמותת יוצר אור הוקמה בשנת 2003 והיא שוכנת בשיכוני תלפיות בירושלים, אזור המתאפיין במשפחות מרקע סוציו אקונומי נמוך.יוצר אור היא קהילה משפחתית הוליסטית, המושתתת על תהליכי העצמה ארוכי טווח לצמצום פערים , ופתיחת אפשרויות באמצעות קהילתיות.

יוצר אור בה חברות למעלה מ40 משפחות מרקעים שונים (עולים חדשים מאתיופיה ומרוסיה, וישראלים ותיקים) משלבת פעילות שבועית ענפה המופנית לחלקים השונים של המשפחה בנפרד ובמשותף וכן פעילויות חודשיות כלל קהילתיות.
הפעילות השבועית של יוצר אור כוללת תכניות חונכות , אמנות, שעת סיפור,דרמה , לימוד, מעגל נשים, קבוצת נוער, אולפן לעברית , ופעילויות רבות נוספות.
כל המשפחות נפגשות מספר פעמים בחודש . המפגשים כוללים קבלת שבת מוסיקלית , חגים טיולים ברחבי ירושלים לאחר שעות העבודה וערבי בישול בבתי משפחות הקהילה.
משפחות יוצר אור שותפות בתהליכי קבלת ההחלטות , לשם קביעת פעילויות הקהילה, חיזוק היחסים בין חבריה, והשפעה רחבה בשכונה
יוצר אור חרתה על דגלה מספר ערכי יסוד המאפשרים לה להביא לשינוי משמעותי בקרב חבריה. האחד, יצירת מקום בטוח ויציב בו חבריה מוצאים בה את ביתם , והשני הבנה כי ההצלחה תבוא מתוך שיח אמיתי של כל השותפים בה , מתוך מקום של כבוד, הקשבה ואהבה , מתוך ידיעה שאין קיצורי דרך ואין קסמים ועל כן השינויים נמדדים בטווחי זמן ארוכים המאפשרים לבחון שינוי אמיתי ומשמעותי

אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית