לאופק — תקוה לעתיד
מספר: 580459436    קטגוריה:
עמותת תעסוקטיף פועלת במספר פרוייקטים לקידום תעסוקה בקרב אוכלוסויות מוחלשות בחברה הישראלית. בדרך זו, אנו עוזרים לנפץ את תקרת הזכוכית של העוני ומחוללים שינוי בעתידם ובעתיד ילדיהם. נשמח אם תהיו שותפים איתנו בפעילות זו!
העמותה פועלת על בסיס התנדבותי וללא מטרות רווח. עמותת תעסוקטיף מציעה עזרה בתחומים שונים במציאת תעסוקה: השמה, כתיבת קורות חיים, ייעוץ בבחירת מסלול מקצועי, קורסים, הקמת עסקים ועוד.

תעסוקטיף מספקת ייעוץ לאנשים לא עובדים שניתן ע"י יועצי תעסוקה מוסמכים.
היועצים עוזרים למפונים לבחור כיוון תעסוקתי שמתאים לכישוריהם ורצונותיהם ולדלג מעל מחסומים בדרך להצלחה. היועצים העסקיים והתעסוקתיים של העמותה מסייעים למפונים לממש את מטרותיהם החדשות, לשוב למעגל העבודה ולהשתלב בו בהצלחה.

בתעסוקטיף, מאמינים ששילוב של חשיבה יצירתית, אחריות כלכלית ותמיכה מקצועית יכולה להחזיר קהילה שלמה ליציבות כלכלית גם אחרי המשבר שנוצר בעקבות ההתנתקות.

דרוג שקיפות
(90%)


    תחומי פעילות
  • העצמה כלכלית
  • עבודה

בשנת 2005 החליטה ממשלת ישראל לפנות את ישובי חבל עזה וצפון השומרון. 19 קהילות מגוש קטיף ו- 4 קהילות מצפון השומרון פונו. כ- 30 שנות פיתוח יצירה ובניה נהרסו. 1900 משפחות (יותר מ- 8,000 אנשים) נאלצו להתפנות מבתיהם . ההתנתקות הותירה את האנשים ללא בתים, פרנסה ויציבות כלכלית. 85% מהאנשים עבדו בתוך הישובים בגוש קטיף. 70% מהאנשים היו בעלי עסק עצמאים או חקלאים. למחרת ההתנקות מצאו את עצמם האנשים ללא בית וללא פרנסה. 6 שנים אחרי 700 אנשים עדיין לא מצליחים לפרנס את משפחתם. נוכל להחזיר את תושבי גוש קטיף וצפון השומרון לעצמאות כלכלית (בעזרת תרומתכם).

הנהלה ראשית: הרב יוסף צבי רימון,דוד בלסיאנו,אברי הרס,רחל ברגר,עליזה ישראל,דוד פורת,ארז סימן טוב,ליאור בוסקילה,חיים ביאלק,מנחם בן יוחנן
צוות והנהלה יש לנו 11 עובדים במשרה מלאה ו-4 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאהרב יוסף צבי רימון
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: ת.ד. 214, אלון שבות
טל: 08-672-5671
אתר: laofek.org