עמותה לקידום ספורט - אולימפיה (ע"ר)
מספר: 580488963    קטגוריה:
לקדם את רמת הספורט של התמעמלים בארץ. לתת למאמנים פוטנציאלים הצלחה בהיבט ההשגי. דרך פעילות ספורט מקצועית להרים את רמת החינוך וההתפתחות. אחת המטרות של העמותה לעזור למתעמלים פוטנציאלים ממשפחות עם רמת חיים נמוכה להגיע להשגים גבוהים בחו'ל.
העמותה נוסדה בשנת 2008, נכון לעכשיו בעמותה קיימים 2 ענפי התעמלות. התעמלות ארובית,התעמלות קרקע טרמפולינה ואקרובאטיקה. העמותה ממשיכה לגדול ולהכליל בתוכה עוד ענפים שונים. נכון לעכשיו ענף ההתעמלות הארובית בעמותה ברמה מאוד גבוה,השנה ב2012 המתעמלים מייצגים את נבחרת ישראל בתחרויות בנלאומיות.
דרוג שקיפות
(36%)


    תחומי פעילות
  • ספורט

העמותה נוסדה בשנת 2008, רעיון פתיחת העמותה באה מהמאמנת מרגריטה טללאי שהייתה בעבר מתעמלת שהגיעה מההתעמלות קרקע וההתעמלות הארובית. בתור מתעמלת חזקה שלא יכלה לבטא את עצמה בתור מתעמלת, והחלום שלה היה ליהיות אלופה אולימפית. מרגריטה החליטה לתת מעצמה בתור מאמנת ולעזור להרים ענף והשגים. מרגריטה מאוד אוהבת את הארץ שבו היא גדלה,בתור שופטת בנלאומית שנמצאת בהרבה תחרויות בחול לא שמעה את ישראל מככבת בענף. הענף מאוד צעיר, בזכות העמותה מרגריטה הצליחה לבטא את היכולות שלה בתור מאמנת ו2012 זו השנה ה-6,דור ראשון של מתעמלות שמהשנה ה-2 מאוד התחזקו. והשנה המתעמלות מתחילות לייצג את ישראל בתחרויות בנלאומיות והרצון שלנו בתור עמותה לקדם עוד ענפי ספורט רבים ככל האפשר.

הנהלה ראשית:
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: הדקל 7, כרמיאל
טל: 049985251
אתר: