מנטור לחיים (ע"ר)
מספר: 580524833    קטגוריה:
משימת העמותה היא לסייע לחיילים בודדים משוחררים להשתלב בחברה הישראלית, באמצעות מערך של מנטורים שמלווים באופן אישי את החייל הבודד המשוחרר.
מדי שנה משתחררים קרוב ל 2000 חיילים בודדים, אשר החליטו לשרת בצה"ל, למרות כל הקשיים הכרוכים בכך ולתרום ממיטב מרצם, זמנם, כשרונם ולעיתים אף להקריב את חייהם למען מדינת ישראל. (חיילים בודדים הינם כאלו שעשו עליה ובאו לשרת, או ארץ ישראלים, שהפכו ליתומים, חוזרים בשאלה, או נפלטו מהבית בשל אלימות ומצבי קיצון).
במהלך שירותם קיבלו חיילים אלו תמיכה כלכלית ונפשית מהגורמים הרלוונטים בצבא, אולם תמיכה זו הסתיימה עם שחרורם מצה"ל. למעשה, מחיילים בודדים הם הפכו ל"אזרחים בודדים".
עמותת מנטור לחיים (ע"ר) קמה מתוך מטרה לתת מענה לתהליך המורכב של ליווי וסיוע לחיילים בודדים בתהליך השתלבותם בחברה הישראלית, לאחר שחרורם מצה"ל. בכך פועלת העמותה למילוי החלל שנוצר בחייהם של אותם חיילים בודדים משוחררים בעזרת מערך של חונכים ("מנטורים").
המנטורים מהווים כתובת אישית וקרובה למש"בים, ומסייעים להם בתהליך הארוך והמורכב של מציאת דרכם המקצועית והאישית במסלול החיים האזרחיים.
דרוג שקיפות
(49%)


    תחומי פעילות
  • גישור פערים חברתיים
  • העצמה כלכלית
  • סיוע לנזקקים
  • קליטת עליה
  • רווחה

הוגה הרעיון ומייסד העמותה, איתי קנר, שזיהה ב 2008 את הוואקום שבו חיילים בודדים משתחרים מהצבא ללא עורף משפחתי או משענת, והופכים להיות "אזרחים בודדים". העמותה נרשמה ברשם העמותות ופועלת באופן רשמי מאז מאי 2010.

הנהלה ראשית: ,
צוות והנהלה יש לנו ? עובדים במשרה מלאה ו-2 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאאיתי קנר
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: ויצמן 60, תל אביב-יפו
טל: 0774448120
אתר: www.mentorforlife.org.il