ספייס איי אל (ע"ר)
מספר: 580536894    קטגוריה:
SpaceIL היא עמותה ישראלית ללא כוונת רווח, הפועל להנחית חללית ישראלית ראשונה על הירח.
העמותה נוסדה בשנת 2011 , כקבוצה הישראלית היחידה שמשתתפת בתחרות Google Lunar X Prize: מרוץ מודרני לירח. המטרה של SpaceIL היא לקדם מדע וחינוך מדעי-טכנולוגי בישראל.
SpaceIL היא הנציגה הישראלית היחידה שמשתתפת בתחרות הבינלאומית Google Lunar X-Prize, מירוץ מודרני להנחתת חללית בלתי מאוישת על הירח. סך הפרסים בתחרות עומד על 30 מיליון דולר, כאשר פרס של 20 מיליון דולר מובטח לזוכה במקום הראשון. הצוות מחויב להקדיש את כספי הפרס הפוטנציאליים לקידום מדע וחינוך מדעי בישראל, על מנת להבטיח שישראל תמשיך להצדיק את המוניטין שלה למצוינות בתחומים אלה. הצלחתה של SpaceIL במשימה עשויה להוות מקור לגאווה לאומית חוצת גבולות, ולמקם את ישראל במרכז הבמה העולמית, עם מסר של תקווה והישגים. באמצעות הפרוייקט, שואפת העמותה שואפת לעורר סקרנות, השראה ועניין בתחום המדעים, ההנדסה, המתמטיקה והטכנולוגיה בקרב הדור הצעיר.
על תומכי העמותה נמנים נשיא המדינה שמעון פרס, אוניברסיטת ת"א, מכון וייצמן, התעשייה האוירית, בזק ועוד.
דרוג שקיפות
(90%)


    תחומי פעילות
  • טכנולוגיה
  • מדע
  • חינוך

SpaceIL הוקמה על ידי שלושה מהנדסים ישראלים צעירים, שנענו לאתגר תחרות ה-Google Lunar X Prize. כיום מונה צוות SpaceIL כ20 עובדים במשרה מלאה, כ-250 מתנדבים וחזון העמותה כבר מזמן אינו מסתכם רק בנצחון בתחרות. בSpaceIL לא מחכים ליום שאחרי הנחיתה כדי להשפיע על הדור הצעיר: הפעילות החינוכית העניפה של SpaceIL כוללת כבר היום שיתופי פעולה עם משרד החינוך, מכון דוידסון, מכון ויצמן, iCenter בארה"ב ועוד. בנוסף, מערך של מתנדבים מעבירים הרצאות בקהילה ובבתי ספר בכל הארץ, בשאיפה לגעת בליבם של כל ילדי ישראל. תעשיית החלל תורמת רבות לאנושות כולה: בזכות תעשייה זו, אנו נהנים מלווינים, מסנני מים, משקפי שמש מסנני קרינת UV, ועוד המצאות אחרות. ההצלחה של SpaceIL תהווה מקור גאווה לישראל, ותציג לעולם דרכים חדשות וחדשניות כחול-לבן לחקר החלל. כמו כן, התפתחות תעשיית חלל בישראל עשויה לשמש מנוע כלכלי. תאריך היעד המתוכנן לשיגור הוא סוף שנת 2015.

הנהלה ראשית: , , , , , , , , , , , , ,
צוות והנהלה יש לנו 10 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: לבנון חיים 30, תל אביב-יפו
טל: 03-6025638
אתר: www.spaceil.com