בית חב"ד אזור תעשיה אשדוד שע"י צעירי אגודת חב"ד (ע"ר)
מספר: 580544476    קטגוריה:
אנו פועלים בכוחות משותפים לפרוץ דרך במספר תחומים, מתוך נכונות להגיע לקהל יעד רחב עד כמה שניתן. כך למשל, ייסדנו פעילות שבועית במסגרת בית האבות "בית הדר". שיעורי תורה קבועים ברחבי אזורי התעשייה ובבתים של האנשים. הנחת תפילין במעגל רחב מאוד בסופי שבוע
העמותה ממוקמת ופועלת באשדוד באזור התעשייה שלה, העמותה מקיימת שיעורים השתלמויות הרצאות עצרות כינוסים ומפעלים חינוכיים תרבותים וקהילתיים סביב כל השנה כולה, העמותה מקיימת נסיעות למען אותה מטרה . העמותה עוזרת לנזקקים ובכלל זאת קרנות סיוע בחגים. העמותה שמה לעצמה גם למטרה לדאוג לחיילי צה"ל העומדים על גבול הים באשדוד ופועלת לטובתם סביב השנה כולה. פעילות עם גיל הזהב ומאידך פעילות עם ילדים בתקופת החגים הם חלק מסוים בלבד מהפעילות הרחבה של בית חב"ד,מטרת העמותה היא כמשנתו של הרבי מליובאוויטש דאגה לכל יהודי באשר הוא ברוחניות ובגשמיות מתוך אהבת ישראל והבאת הגאולה בקרוב ממש .
דרוג שקיפות
(67%)


    תחומי פעילות
  • בתי אבות
  • בתי כנסת
  • התנדבות
  • חינוך
  • יהדות
  • ישיבה/כולל
  • צדקה

עמותת בית חב"ד אזור התעשייה אשדוד, קמה בשנת 2010, זאת במטרה לתת מענה לתושבי העיר הנמצאים במקום עבודתם ואשר הנגישות אליהם יותר קלה ואפשרית בשעות היום. .את עמותת בית חב"ד הקימו 7 חברים במטרה להרחיב את העשייה היהודית ולימוד תורת החסידות גם באזורי התעשייה. בנוסף אזור זה נבחר כיעד מועדף מאחר וכולל בתוכו אזורי מסחר רבים, בית אבות גדול וכן חיילי צה"ל ובתקופת החגים מתרחבת הפעילות גם לילדים . העמותה החלה את דרכה שהרב יעקב סוסי ורעייתו תהילה התחילו לפעול באופן קבוע בימי שישי עם ציבור האנשים ומשם נוצרה מערכת של שיעורים ועשייה נרחבת במשך כל השבוע כולו. דבר שיצר צורך של מתן מענה קבוע לאורך כל השבוע כולו.

הנהלה ראשית: הרב נחום יצחק קפלן,הרב שניאור גודמן,ברוך קפולשניק
צוות והנהלה יש לנו 1 עובדים במשרה מלאה ו-? עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאהרב יעקב סוסי
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: סנש חנה 3, קרית מלאכי
טל: 052-4664525
אתר: chabadashdod.com