מלי - מרכז לאזרחים יוזמים (ע"ר)
מספר: 580569895    קטגוריה:
מלי - מרכז לאזרחים יוזמים, היא עמותה שמטרתה לעודד אזרחים לתרום רעיונות מקוריים וחדשנים לתועלת החברה ולטובת הסביבה. העמותה שמחה לשמש בית ופלטפורמה ליוזמות של אזרחים, לתת משוב וחיזוק לאזרחים יוזמים, ולהוציא לפועל רעיונות נבחרים בשיתוף האזרחים המציעים.
אזרחים רבים מזהים בעיות שאחרים אינם רואים ואף חושבים על פתרונות מועילים ויצירתיים שאחרים אינם מזהים. אולם במקרים רבים רעיונות אלו לא יפותחו ולא ימומשו מאחר ולאותם אזרחים אין את הזמן, הכלים, ההון, והמסגרת המתאימה לפתח ולהגשים את הרעיונות הללו. המרכז לאזרחים יוזמים, או בקיצור מַלִי, הוקם עבור אותם אזרחים אשר מוכנים להקדיש מזמנם ולחלוק את הרעיונות והפתרונות שלהם לטובת החברה והסביבה. אנו רואים את תפקידנו כמשאב וכתשתית עבור אזרחים המחפשים מקום שאליו הם יוכלו לשלוח ולתרום הצעות ומיזמים לתועלת הציבור, ולראות כיצד הם מתגשמים ועוזרים לאחרים.
כל אחד יכול לתרום

זה לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, חדשים או ותיקים , אוהבים לעבוד בחוץ או בבית – גם אתם יכולים לתרום לחברה ולסביבה. לכל אחד יש רעיונות שיכולים לשפר את החברה ואת הסביבה בה אנו חיים. הרעיונות הללו יכולים להיות התרומה שלך לחברה! הרעיונות הללו יכולים להיות עצות ופעולות מועילות שאנשים יכולים ליישם בעצמם או שהם יכולים להיות מיזמים חברתיים וסביבתיים.
דרוג שקיפות
(59%)


    תחומי פעילות
  • איכות הסביבה
  • התנדבות
  • מלגות לתלמידים
  • פעילות חברתית
  • צדקה
  • רווחה

אחד ממייסדי העמותה חשב כיצד ארגונים ועמותות יכולות להתחדש ולמצוא מיזמים מקוריים לתועלת הציבור. מתוך שיחות עם חברים, מומחים ועם אלו שיהיו בהמשך מייסדי העמותה הנוספים, עלתה ההבנה שישנם רעיונות מצוינים בקרב אזרחים שאינם יזמים ואין להם להם זמן להוציא לפועל רעיונות מצוינים לתועלת החברה. זיהוי כשל השוק הזה הוביל לתחילת המהלך של הקמת מלי כמרכז לאותם אזרחים עם רעיונות מקוריים. הרעיון של המיזם הראשון, מיזם המלאכים, גם הוא של אחד המייסדים. הרעיון עלה לאחר שהמייסד ראה בקבוקי פיקדון נערמים על שיש המטבח שלו וחשב כיצד ניתן לתת אותם למי שצריך אותם. לאחר שיחות רבות, הרעיון הפך למיזם הדגל הראשון של מלי.

הנהלה ראשית: עופר שיף,דורון שולצינר,שלהב גדי,אודליה ברקין,טל אופק,נמרוד גורן,יריב נורנברג,פול ריבלין,יחיאל בר–אילן,נועם יוסף,הדר דנציג–רוזנברג,שרית אורן
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאדורון שולצינר
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: המלך ג'ורג' 31, ירושלים
טל: 0505807812
אתר: www.ma-li.org