סטנד ווית' אס אינטרנשיונל בע"מ (חל"צ)
מספר: 513956458    קטגוריה:

ארגון StandWithUs הינו ארגון חינוכי בינלאומי, שהוקם בשנת 2001 כמענה לצורך מרכזי שעלה כתוצאה מהיעדר קולות פרו-ישראליים בקמפוסים ברחבי ארה"ב ובעולם, בניגוד לקריאות אנטי-ישראליות שהלכו וגברו.
אנו מאמינים כי חינוך הוא הדרך לשלום. StandWithUs פועל ליידוע הציבור בעולם על המציאות בישראל ולמאבק בקיצוניות ואנטישמימיות שלעתים קרובות מעוותים אותה. הארגון פעיל מאוד ברשתות החברתיות ב-18 שפות שונות ועמוד הפייסבוק הראשי של StandWithUs מגיע לכ-105 מיליון אנשים בכל שבוע. באמצעות חומרים מקצועיים, דוברים, תוכניות, כנסים, משלחות לישראל ומישראל, קמפיינים חינוכיים, ומשאבים אינטרנטיים, אנו מבטיחים כי ההישגים הישראליים במקביל לאתגרים האסטרטגיים עימם היא מתמודדת יסופרו בקמפוסים ובקהילות ברחבי העולם.
דרוג שקיפות
(90%)


    תחומי פעילות
  • חינוך

מאז 2001, צמח הארגון לכדי 18 סניפים ברחבי העולם ועשרות אלפי פעילים ועובדים בארה"ב, אנגליה, צרפת, אירלנד, אוסטרליה, דרום אפריקה וכמובן- ישראל. המשרד הישראלי הינו השני בגודלו מבין ענפי הארגון, והוא נחנך ב-2006 בירושלים. בין פעילות המשרד הישראלי ניתן למצוא הכשרות הסברה לסטודנטים בינלאומיים השוהים בישראל, לשליחי הסוכנות היהודית, לדיילי וטייסי אל-על, לנציגי דובר צה"ל, סטודנטים היוצאים לחילופי סטודנטים בחו"ל- וכל מסגרת בה יש ממשק עתידי עם גורמים מחו"ל, על מנת שיוכלו לייצג את ישראל בצורה טובה יותר ולהעביר את המסר הלאה. מתוך אמונה כי אין דרך טובה יותר להכיר את ישראל אלא מהיכרות אישית איתה, הארגון שולח נציגים שונים לחו"ל לספר את סיפורם האישי, בין כשליחים במוקדי ענפים של הארגון ובין כחיילי צה"ל לשעבר, המספרים את חוויותיהם האישיות משירותם הצבאי- חוויות השופכות אור על המציאות היומיומית של צה"ל ומאפשרות היכרות אמיתית עימו ועם ישראל בכלל.

הנהלה ראשית:
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: המלך דוד 26, ירושלים
טל: 026360200
אתר: www.standwithus.co.il