אגודת הסופרים כותבי אנגלית בישראל
מספר: 580080778    קטגוריה:
מטרות: לעודד כתיבה יוצרת ופרסום באנגלית בארץ. לעזור לסופרים הכותבים באנגלית ולתמוך בהם בעניינים מקצועיים, חברתיים וחמריים. להדק קשרים בין סופרים מארצות דוברות אנגלית לבין סופרים בארץ ע"י הפצת תרגומים ויחסי-ציבור. להוות חלק של התאחדות הסופרים בישראל.
אנו מוציאים לאור ומפיצים בעולם כתב עת שנתי הכולל יצירה ישראלית חדשה בשפה האנגלית הנכתבת ע"י החברים בעמותה שלנו ואחרים. אנו עורכים ערבי הקראה ומסייעים באירוח סופרים מחו"ל. תחת החותם של ההוצאה לאור שלנו יצאו לאור ספרים של חברי העמותה ואנו מפרסמים את ספריהם באתר שלנו. אנו מפיצים מידע לגבי אירועים ספרותיים באמצעות הדואר האלקטרוני. השתתפנו בפרוייקטים שונים של תרגום. אם יעמדו לרשותנו האמצעים, היינו רוצים להפעיל סמינרים של כתיבה יוצרת, להגדיל את תפוצת כתב העת, להוציא לאור כתבי יד ראויים בעצמנו (במקום להסתמך על נדיבות ליבם של הסופרים), לרבות יצירה מקורית באנגלית, תרגומים לאנגלית מעברית, ערבית, רוסית ושפות נוספות, ותרגומים מאנגלית. אנו מעוניינים לערוך תחרויות ולספק מלגות ומענקים לסופרים הראויים לכך. אנו מעוניינים לממן ביקורים של סופרים ישראלים לחו"ל ושל סופרים מחו"ל לישראל
דרוג שקיפות
(46%)


    תחומי פעילות
  • הוצאה לאור
  • חינוך
  • ידידות בין עמים
  • תרבות
  • קליטת עליה

העמותה נוסדה בשנת 1980, מתוך כוונה לשמש כשלוחת השפה-האנגלית של אגודת הסופרים העבריים, מתוך הכרה במספר הגדל של סופרים ומשוררים ישראלים ששפת אימם או השפה המועדפת עליהם היא אנגלית. ב-1982 ייסדנו את כתב העת הספרותי שלנו, ומאז ועד היום אנו מוציאים אותו לאור פעם בשנה או כמה שיותר קרוב לכך, בהתאם למה שהמצב הכלכלי מאפשר. מאז 1999 אנו עובדים יחד עם התאחדות הסופרים הכללית למען הוצאה לאור של ספרים, אבל רק לעיתים רחוקות היה לנו תקציב מספק לסייע בכיסוי ההוצאות. ערכנו ערבי קריאה ציבוריים כדי לציין הוצאה לאור של ספרים ושל גליונות כתב העת שלנו, ולפעמים גם על מנת להציג את היצירה של החברים שלנו ולתת במה לכותבים אחרים. שיתפנו פעולה עם כותבים ישראלים בשפה הצרפתית בפרוייקט תרגום הדדי. רשימת התפוצה שלנו בדואר האלקטרוני גדלה לכדי מאות. הנציג שלנו פעיל בהתאחדות אגודות הסופרים.

הנהלה ראשית: קרן אלקלעי-גוט, , , ,
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: לבנון חיים 92, תל אביב-יפו
טל: 099552411
אתר: sites.google.com/site/theiawesite/