העמותה להנצחת מורשת לוחמי חרות ישראל (לח"י) וחלליהם
מספר: 580023851    קטגוריה:
חברי לח"י וכן דור הבנים (והבנות) פועלים להנצחת לוחמי לח"י שנפלו ולהנצחת המורשת שלהם ולכבד את חלקם בהקמת מדינת ישראל ושחרור מעול המנדט הבריטי. זאת אנו עושים בדרכים שונות.
עמותת לוחמי חירות ישראל (לח"י) הוקמה בשנת 1986 ע"י יוצאי מחתרת לח"י . מטרות העמותה הן לשמר בזיכרון הציבור את פועלם של לוחמי חרות ישראל (לח"י) את מלחמתם ומורשתם, להנציח את חללי לח"י, לטפח את מורשתם ולנקוט בכל פעולה הקשורה בקידום מטרות העמותה, לרבות:
שימור ופיתוח הפעילות בבית יאיר, הקמה וטיפוח של מוזיאונים, בתי נכות, תערוכות, אנדרטאות יד זיכרון גל עד ,מצבות, קריאת רחובות על שמות לוחמים, ספריות, מועדונים להנצחת חללי לח"י, לשקוד על איסוף ושימור של מידע, ידיעות ופרטים הקשורים בפעולות לח"י בלוחמיו ובחלליו, להוציא לאור ספרים ,עיתונים, כתבי עת, סרטים קלטות ופרסומים אחרים הקשורים עם פעולות לח"י, פעילות העמותה תתייחס לכל תקופת השלטון הבריטי בא"י עד וכולל מלחמת השחרור.
דרוג שקיפות
(53%)


    תחומי פעילות
  • הנצחה
  • חינוך
  • מוזיאון

העמותה הוקמה ע"י לוחם לח"י לשעבר מר אנשל שפילמן בשנת 1985. במהלך השנים הקימה העמותה אנדרטה בקרית אתא לזכר הנופלים בפעולת בתי המלאה, אנדרטה לזכר לוחמי לח"י ביער לח"י, את יער לח"י, הוציאה לאור עשרות ספרים, עצרות זכרון וכו'

הנהלה ראשית: יאיר שטרן,טוביה חן-ציון,נחמיה בן תור,שרגא לביא,עמירם בוקספן,אליעזר בן עמי,משה בן יהודה,עפר מוסברג,יעקב נוסבאום,רות קוטליצקי
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-3 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היא
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: רח' שטרן 8 בית אברהם שטרן - יאיר, תל אביב-יפו
טל: 036837582
אתר: www.lehi.org.il