שוברי תרומה

תו התרומה החברתי הראשון בישראל

GiftCard

מחפשים מתנה ייחודית ללקוח, לעובד, או לחבר? רכשו את תו התרומה של ישראל תורמת - תו שניתן לפדות כתרומה לכל עמותה בישראל.

איך זה עובד?

קונים תו תרומה מודפס או אינטרנטי (הגרסה האינטרנטית נשלחת באופן אוטומטי ומיידי לנמען). מקבל התו נכנס באתר IsraelToremet.org, ומחפש את העמותה שאליה הוא רוצה לתרום את שווי התו. מתחת לכפתור התרומה יש מקום בו כתוב "פדו תו תרומה", לחצו עליו זה יתן לכם מקום בו תצטרכו למלא את סכום התו, ואז תועברו לדף בו תמלאו את פרטי התו. זהו - התרומה תועבר ישירות לעמותה שבחרתם! העמותה מקבלת את פרטי פודה התו, ותיצור איתו קשר על מנת להודות לו על התרומה (שאתם איפשרתם)!

איך פודים תו תרומה?

זה פשוט. קודם, בוחרים עמותה או מטרה חברתית. מדף הפרופיל של העמותה, יש להכניס סכום לתרומה ואז ללחוץ על "הוסיפו לעגלת התרומות". התרומה תיווסף לעגלת התרומות, שם תוכלו להכניס את הקוד המספרי שבגב התו.

ניתן לקנות תווים מודפסים או תווים אלקטרוניים

תווים מודפסים
ניתן לרכוש תווים בשווי 20₪, 50₪, 100₪, 180₪, ו-360₪ (וגם בדולר ארה"ב). החיוב ייעשה במעמד הקנייה, ותונפק לכם קבלת תרומה על שווי הרכישה. התווים יישלחו אליכם בדואר רשום תוך 3 ימי עסקים. על מנת לקנות תווים מודפסים, צרו איתנו קשר.

תווים אינטרנטיים

ניתן לקנות תווי תרומה אינטרנטיים עכשיו, באמצעות כרטיס אשראי או פייפאל. השובר יישלח באופן מיידי ואוטומטי לכל נמען שתבחרו. על מנת לצפות בשובר תרומה אינטרנטי, לחצו כאן.

על מנת לקנות תו אינטרנטי, לחצו כאן. אתם תבחרו את מספר התווים שתרצו לקנות, ואת הסכום, שם הנמען ואת כתובת הדוא"ל שלו. ניתן גם להוסיף הודעה אישית לתו. ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי או פייפאל בטופס המאובטח שלנו. באישור העסקה, תקבלו את אישור הרכישה באופן מיידי, ותו התרומה יישלח באופן מיידי לנמען בדוא"ל.

כמה עולה תו?

משלמים על הערך הנומינלי של השובר (הקנייה נחשבת כתרומה והיא פטורה ממע"מ). אתם תקבלו קבלת תרומה על גובה השובר (שלא ניתן לזיכוי ע"פ סעיף 46 לפקודה).
אם אתם רוצים לקנות כמות גדולה של שוברי תרומה, ניתן לשלם 15% משווי השוברים ואז להוסיף על השוברים שנפדו בפועל. לדוגמא, אם רכשתם 100,000₪ בשוברים והעובדים פדו רק מחצית מהשוברים, התשלום שלכם הוא 15% מגובה הקנייה (15,000₪) פלוס 50,000₪ (השוברים שנפדו). בפועל אפשר לחסוך כ-35% בהשוואה לשובר מתנה רגיל. על כל קנייה מעל 15,000 ש"ח, תוכלו לעצב את השובר במיתוג החברה שלכם (נמסור לכם קודים, שתוכלו להדפיס על השובר)

כמה סיבות מעולות לבעלי עסק לרכוש שוברי תרומה

שובר התרומה הוא כלי מוכח שמחזק את הרגשות החיובים של הצרכן כלפי המותג, ונאמנות העובדים כלפי החברה. בין החברות המובילות Bank of America, Cisco, ו-Yahoo חילקו שוברי תרומה לעובדיהם וללקוחותיהם. עיתון Wall Street Journal כותב: הפצת שוברי תרומה היא דרך מוכחת עבור חברות כדי ליצור נאמנות לקוחות: 75% מלקוחות Crate and Barrel שקיבלו את שובר התרומה ראו את החברה כ-"חברתית" ואמרו שהדעה שלהם על החברה השתפרה כתוצאה מקבלת שובר התרומה. אמרה לקוחה אחת: "הם הפכו אותי ללקוחה נאמנה. חברות אחרות עושות דברים חברתיים למען הקהילה אבל זאת הפעם הראשונה שחברה נתנה לי את היכולת לתמוך במטרות החשובות לי".