אודות ישראל תורמת

מגדילים את הנתינה בישראל ואליה משנת 2009

אודות ישראל תורמת

הבאנו לישראל את הנתינה המקוונת. תנו לנו לעזור לכם לנצל את הפוטנציאל שלה.

ישראל תורמת היא עסק חברתי ישראלי שנוסד על-ידי יונתן בן דור ויוסף גיטלר, שבעבר שיתפו פעולה בהקמת לקט ישראל (לשעבר משולחן לשולחן). יוסף הטיל על יונתן להקים את מערכת גיוס התרומות המקוונת של לקט, כאשר אז לא היה בישראל גיוס תרומות מקוון. תוך 5 שנים יונתן בנה את המערכת הראשונה (ועדיין המוצלחת ביותר) בישראל לגיוס תרומות מקוון. בשנת 2009 יונתן ויוסף הקימו את ישראל תורמת, במטרה לנצל את הניסיון והידע שלהם על מנת לעזור לעמותות ישראליות אחרות להשתמש באינטרנט כדי להצליח בגיוס תרומות.

מכשירים

הכירו את הצוות שלנו

פשוט כמה בחורים שמנסים לשנות את העולם.

הצוות

יונתן בן דור

מייסד, המנכ"ל

יונתן, החלוץ בתחום של גיוס תרומות מקוון בישראל, עובד בתחום העמותות משנת 1998. יונתן בוגר אוניברסיטת מקגיל והפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית, והוא משמש כמנכ"ל של ישראל תורמת וגם של PocketCause בע"מ, חברת סטארט-אפ ישראלית חדשה.

הצוות

יוסף גיטלר

מייסד שותף

יוסף גיטלר, מייסד שותף של ישראל תורמת, הוא בוגר ישיבה יוניברסיטי והפקולטה למשפטים של אוניברסיטת פורדהאם. לאחר עלייתו בשנת 2000 הוא עבד במשך שלוש שנים כמנהל פיתוח ומכירות בינלאומיות בחברת תוכנה משפחתית. הוא הקים את ישראל תורמת בשנת 2003, לאחר שהוא ראה בזבוז משמעותי של מזון בישראל, על רקע עלייה בעוני. החזון והניהול הסמכותי של יוסף הפכו את הארגון מגוף פשוט המנוהל בידי אדם אחד לאחד הארגונים הגדולים בישראל להצלת מזון עבור נזקקים.

הצוות

רונן מנדל

מנהל טכנולוגיות ראשי

לרונן יותר מ-17 שנות ניסיון במערכות מחשבים, כשהוא החל את דרכו בגיל 18, בתור איש מחשבים בצה"ל. רונן התנדב בעמותה שולחן לשולחן, שם הוא הכיר את יונתן - ומאז השניים משתפים פעולה בפרויקטים חברתיים שונים. רונן מתגורר בכפר סבא עם אשתו טל ועם שלושת ילדיהם.