מוסדות חינוך תורניים -קרית גת
מספר: 580181493    קטגוריה:
המרכז הינו גוף ייחודי שכן הוא פועל באסטרטגיה רחבת היקף. איננו שואפים רק לספק סיוע לילדים ולמבוגרים נזקקים בקריית גת, אלא להעניק להם את הכלים להיחלץ ממעגל העוני בעזרת חינוך ופעילויות חינוכיות למבוגרים.
מרכז החינוך של קריית גת הוא כוח העתיק ביותר, המקצועי ביותר, מיומן ודומיננטי בעיר מאז ייסודה של קרית גת. המרכז שלנו הוקם לפני שלושים שנים בדאגה אמיתית וכנה לערכי חינוך יהודים מקוריים.הרשת יכולה לקחת קרדיט על מאות משפחות וילדים בכל הגילים, ילדים המגיעים ממשפחות מאוד מקופחים מבחינה כלכלית חברתית. העזרה שלך באופן משמעותי לטובת אוכלוסיית היעד, כמו גם בני משפחותיהם.
ילדים אלה מגיעים אלינו עם בעיות של עוני, חד הורית, מחלות, הורים גרושים או כלואים, או רק לשוק. הרקע שלהם כוללים עולים חדשים מחבר מדינות עצמאית (CIS), אתיופיה, ארגנטינה, או ילדים שנולדו וגדלו בישראל.

קריית גת הינה עיר פריפריה הממוקמת בדרום הארץ במרחק של כ-30 ק"מ מעזה. העיר נפגעה בעבר מירי טילים, וקרבתה לעזה הופכת אותה למטרה קלה לאויבינו גם בעתיד. נוסף על כך, המצב הסוציו-אקונומי בעיר הוא בכי רע. קריית גת "זכתה" בפלח נכבד של ילדים ונוער בסיכון, שרבים מהם באים מרקע סוציו-אקונומי נמוך; מהם ילדים הסובלים מבעיות התנהגותיות, נושרים מבית הספר ואפילו עבריינים בקנה מידה קטן. יותר מאלפיים ילדים רשומים ברשויות הרווחה. ילדים רבים נאלצים להסתדר בכוחות עצמם בשעות שלפני הלימודים ולאחריהם, ולולא התוכניות המוצעות במרכז הסיוע והחינוך, הם היו רעבים ללחם. עבור רבים מהם, ארוחת הצהריים שהם מקבלים בבית הספר, או באחת התכניות האחרות של המרכז, היא ארוחתם היומית היחידה. למרבה הצער, חלקם אף לוקחים חלק ממנתם הביתה כדי לסייע בהאכלת אחיהם או בני משפחתם .
כדי "לסגור את החודש" בישראל, על שני ההורים לצאת לעבודה, והדבר נכון שבעתיים בעיר הפריפריה קריית גת. ילדים רכים רבים באזורנו סובלים מהזנחה חמורה. כדי לחולל שינוי חיובי בחייהם, דרושה התערבות עוד בטרם הגיעם לגיל בית הספר היסודי.
דרוג שקיפות
(55%)


  תחומי פעילות
 • איכות הסביבה
 • בתי כנסת
 • דת
 • מזון (הספקה ואיסוף)
 • הצלת חיים
 • חינוך
 • יהדות
 • צדקה
 • תורה
 • התנדבות
 • רווחה

בשנת 1970 קבוצה קטנה חב"ד, הגיעה לקריית גת עם חזון, שליחות ותקווה. ביניהם היו מורים וחיילים לשעבר ששירתו את מדינתם בגאווה. הם ביקש להקדיש את עצמם לסיוע לישראל ולישראלים. מטרתם הייתה פשוטה. הם רצו לספק מוחות צעירים עם חינוך מעולה אבל הכי חשוב, הם רוצים ללמד ולשים דגש על ערכים יהודים. תכנית נועדה במיוחד בללמד את הילדים ישראל על המורשת הדתית שלהם ולתת להם חינוך קונבנציונלי חזק הייתה פשוט זמינה בקריית גת. בנוסף, בכפר של כ 20,00, לא היה מתקן גן ילדים או מעון היום. מאז הקמתה, המרכז פועל תוכניות בהתאם למשימה מעלינו המשרתת יותר מ -3,000 אנשים בכל שנה.

הנהלה ראשית: גרשון לוין
צוות והנהלה יש לנו 70 עובדים במשרה מלאה ו-30 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאגרשון לוין
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: שד' לכיש 17 אצל גרשון לוין, קרית גת
טל: 086813030
אתר: www.israelhelp.org