מרכז רוחני והדרכה ארצי לקהילת יוצאי אתיופיה - אנדנת (ע"ר)
מספר: 580496263    קטגוריה:
העדה האתיופית בארץ מונה כ- 120,000 נפש, המפוזרים בכל אתר ואתר בארץ. הקהילה ידועה כקהילה שומרת מצוות ומסורת, ועד עתה אין שום גוף או ארגון במדינה אשר נותן מענה ראוי לצורכנו. דווקא כאן בארץ הקודש, אנו עדים לכך שבמקום התקרבות יש התרחקות מן המסורת והדת.
שלום רב!

אנו קבוצת צעירים דתיים, ושומרי מסורת העדה בעלי יוזמה ורעיון, המעוניינים להגשים חלום לבנות ולהבנות בארצנו. הדבר המרכזי העומד מאחורי רעיון זה הוא: ראשית להגשים חלום ללא תלות ביוזמי פרויקטים, אלא בכוחות עצמנו. שנית לעשות תפנית בחשיבה, היינו, מאז עלייתנו ארצה מלפני כשלושה עשורים, יכולותינו לא באו ליד ביטוי בשום דבר. עצם העלאת רעיון זה, באנו לומר, די הגיע הזמן לעשות מעשים. המציאות מראה שאנו עדיין בשלבי התלבטויות וחושדים איש את אחיו, ויתרה מזו שאנו יורים לעצמנו ברגליים. מאבדים ערכים יפים שאפיינו את קהילתנו. מאחר והמצב הולך ומחמיר, ואין אור בקצה המנהרה, עלינו להפסיק לבכות ולהתחיל לפעול. אין כאן יומרנות יתר שזה הפתרון לכל הבעיות הקהילה, ויחד עם זאת, זו יריית פתיחה לעשייה ממשית. מעבר לכל ספק, אין חולק על כך שקליטתנו בארץ כשל כשלון חרוץ, ולא משנה מי האשם בזה, המדינה או אנו עצמנו. על כן אנו פונים בזאת א לכל בני הקהילה, שומרי תורה ומצוות, (וגם מי שלא) שעתידנו כאן חשוב להם לבוא ולקחת חלק בדבר. ודי לחששות מה יהיה אם ו... אם הצלחנו להגיע לארץ, בדרך כל כך קשה וארוכה, בלי מצפן, מפה, וללא שום מורה דרך, אזי היום על כמה וכמה שאנו יכולים להצליח בלי ספק. זה עניין של מחויבות אישית ואסרטיביות לעשות את הצעד הראשון.
דרוג שקיפות
(32%)


    תחומי פעילות
  • דת

העמותה בשלבי התהוותה, ואנו תקווה כאשר תחל פעילות אינטנסיבית נוכל להעלות את כל הפרטים הנדרשים. אנו מעוניינים לעבוד בשקיפות, ולעבוד עם יושר ציבורי בכדי שדרכנו תצלח. אם תבחרו לתרום לנו, ניתן לפנות אלינו באמצעות המייל או באמצעות האתר. כל התורם בעיין יפה תבוא עליו הברכה.

הנהלה ראשית: הרב אילן מדהני מר אורי אברהם,אורי מהרט גדי יאלו,הרב אמיר
צוות והנהלה יש לנו 0 עובדים במשרה מלאה ו-0 עובדים במשרה חלקית.
המנכ"ל שלנו הוא/היאעדיאל טדלר
אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית   

על מנת לקבל עדכונים שוטפים מעמותה זו, הורידו בחינם את האפליקציה שלנו PocketCause

Download from the AppStore Get it on Google Play
כתובת: עדי טדלה, כוכב יעקב
טל: 026296665
אתר: andnet.amuta.org.il/Front/Tools/homepage.asp