ישראל תורמת

מאז 2009, ישראל תורמת הוא אתר התרומות של ישראל
הצטרפו אל התורמים שכבר תרמו מעל

התרומה האחרונה:

ראו מה תוכלו לעשות באתר ישראל תורמת

ישראל תורמת הוא אתר התרומות של ישראל.

תירמו לעמותות ולמטרות

תירמו דרך אתר ישראל תורמת לכל 32,000 העמותות בישראל, ולאלפי מטרות חברתיות נוספות. התרומה אף ניתנת לזיכוי במס במרבית העמותות.

איך זה עובד

לגייס למען מטרה חברתית

לקראת בר-מצווה, מרתון, או כל סיבה אחרת, תוכלו ליצור קמפיין מקוון ולגייס תרומות בעצמך, או בשיתוף עם החברים שלך, למען כל מטרה חברתית בישראל.

למדו עוד

תווי תרומה

"תוו הקנייה" הראשון שמיועד לתרומה לכל עמותה או מטרה חברתית בישראל.

למדו עוד

תירמו ישירות מהנייד - בקליק

באמצעות אפליקצית "PocketCause", תוכלו לקבל עדכונים שותפים אודות כל המטרות החברתיות שלכם, ולתרום בקליק לכל עמותה או מטרה חברתית שבעולם. אפשר גם לעקוב אחר התרומות שביצעתם, לנהל את הוראות הקבע שלכם, ולהדפיס את קבלות המס שלכם.

למדו עוד

בטוח ומאובטח

תירמו ישירות באתר של עמותה (או שלחו שיק בדואר ישראל) ומי יודע מה תהיה התוצאה. דרך ישראל תורמת, פרטי האשראי שלכם נסקלים בהתאם לתקן אבטחה הבינלאומי PCI, וכל המידע האישי שלכם נשמר באופן מוצפן ומאובטח לפי התקנים המחמירים ביותר.

חסכוני ומשתלם

עמלת הסליקה של ישראל תורמת מתחילה ב-2% בלבד. שלחו תרומה של ₪100 בדואר ישראל ורק הבול יעלה לך יותר. עמלות הסליקה שלנו כ"כ נמוכות כי, כגוף שמרכז את כל העמותות בישראל, הצלחנו להשיג את התנאים הטובים ביותר מחברות האשראי.

הכירו את PocketCause

PocketCause מאפשרת לכם לקבל עדכונים שוטפים מכל המטרות החברתיות החשובות לכם. דרך PocketCause, אפשר גם לתרום לכל עמותה בישראל (ובעולם) בלחיצת כפתור, לעקוב אחר כל היסטוריית התרומות שביצעת ולנהל את קבלות המס שלך.
צפו בוידאו שלנו

להוריד מהאפ-סטור להוריד מגוגל פליי

קמפיינים נבחרים

תמכו בקמפיין FundMe או צרו קמפיין משלכם למען כל מטרה חברתית

{{camp.currency_sign}}{{camp.amount_donated_string}} גויסו מתוך {{camp.currency_sign}}{{camp.amount_to_raise | currency : '' : 0}} ({{camp.goal_percent}})
{{camp.currency_sign}}{{camp.amount_donated_string}} גויסו

בין המטרות האהובות עלינו

דרך "ישראל תורמת" תרמו תורמים למעל 1,800 מטרות חברתיות שונות

רוצים לגייס תרומות?

לחצו כאן ולמדו כיצד ישראל תורמת תוכל לעזור